Španring podpisal prvo pogodbo

Mark Španring, ki smo ga v letošnji sezoni že dodobra spoznali v dresu Brava, je danes sklenil prvo profesionalno pogodbo v svoji karieri. Nekdanji član mladinskih selekcij Krškega bo v Šiški bival do konca leta 2023.

"Z borbeno in požrtvovalno igro ter trdim delom si je Mark Španring izboril svoje mesto v zasedbi Dejana Grabića, danes pa je sklenil tudi svojo prvo profesionalno pogodbo. V rumeno-modri družini bo 19-letni Mark, ki je doslej zbral tudi 23 nastopov za mladinske reprezentance, ostal najmanj do 31. decembra 2023," so sporočili iz ljubljanskega prvoligaša.

Bočni branilec se je Bravu pridružil poleti 2019, v minuli sezoni pa je debitiral v Prvi ligi Telekom Slovenije. Lani je zbral pet ligaških nastopov, v letošnji sezoni pa je na 13 tekmah že presegel magično mejo tisočih minut.

A post shared by NK Bravo (@nk.bravo)

• 12.11.2022 | Prva liga Telemach
    Točka Radomelj pri Bravu
    Nogometaši Brava in Kalcerja Radomelj so se v 17. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 10.11.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Radomlje
    Razočarane Radomlje bodo izhod iz krize iskale v Spodnji Šiški, svoje načrte pa ima tudi domači Bravo.
  • 06.11.2022 | Prva liga Telemach
    Bravo ob koncu strl Tabor
    Nogometaši Brava so v 16. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 2:1 (0:1).
  • 03.11.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Tabor
    Bravo v Fazaneriji med tednom ni uspel presenetiti Mure, v nedeljo pa v Šiško, ki sta jo poraženi zapuščali ekipi Olimpije in Celja, prihaja prebujeni Tabor.
  • 02.11.2022 | Prva liga Telemach
    Klepač odločil v korist Mure
    Nogometaši Mure so v zaostali tekmi 15. kroga v Murski Soboti premagali Bravo z 1:0 (0:0).
  • 30.10.2022 | Prva liga Telemach
    Tekma Mura - Bravo zaradi megle prekinjena
    Nogometaši Mure in Brava bi morali v Fazaneriji igrati zadnjo tekmo 15. kroga Prve lige Telemach. Toda po slabe pol ure so morali tekmo prekiniti zaradi goste megle. Tekmo bodo odigrali v novem terminu.
  • 27.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Bravo
    Bravo je po Olimpiji v Šiški ugnal še Celje, četa Dejana Grabića pa bo oktober sklenila v Murski Soboti. Mura bo ob pomoči Fazanerije napadala četrto ligaško zmago v nizu. Najboljši napad proti najboljši obrambi.
  • 24.10.2022 | Prva liga Telemach
    Bravo dobil obračun s Celjem
    Nogometaši Brava so v 14. krogu Prve lige Telemach premagali Celje z 2:0 (1:0).
  • 22.10.2022 | Prva liga Telemach
    Drugi polčas tekme med Bravom in Celjem v ponedeljek
    Vremenske razmere v Ljubljani niso bile naklonjene izvedbi uvodne tekme 14. kroga Prve lige Telemach med Bravom in Celjem, saj je bil obračun zaradi luž na igrišču prekinjen pred pričetkom drugega polčasa.
  • 19.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Celje
    Bravo v Domžalah ni nadgradil uspeha z mestnega derbija, Celje pa se je proti Taboru vrnilo na zmagovalna pota.