06.07.2022 | Prva liga Telemach
Tabor klonil v Ajdovščini, Gorica remizirala s Slaskom

Sežanci so gostovali v Ajdovščini, kjer so se pomerili s tamkajšnjim drugoligašem Primorjem, ki je po golu v uvodu drugega polčasa vknjižil tesno zmago. Goričani so v Slovenskih Konjicah remizirali s Slaskom.

Primorski obračun je z golom v 53. minuti odločil Artur Sagitov, ajdovski novinec iz Rusije je mrežo Sežane zatresel z lob udarcem. Dušan Kosić je priložnost za igro namenil tudi precej novim obrazom.

Gorica se je v Slovenskih Konjicah zoperstavila poljskemu Slasku in iztržila remi 1:1. Oba zadetka sta padla po strelu z bele točke, Goričani so po zaslugi Etiena Velikonje dobili prvi polčas.

PRIMORJE - CB24 TABOR SEŽANA 1:0 (0:0)

Strelec: Sagitov (53').
Tabor - začetna enajsterica: Jurca, Struna, Al. Zeljković, Zakaria, Kouao, Okyere, Mavretič, Demirici, Coba, Savić, Kurteš. Trener: Dušan Kosić.

SLASK VROCLAV - GORICA 1:1 (0:1)

Strelca: Velikonja.
Gorica - prvi polčas: Likar, Cerovec, Velikonja, Šiork, Baruca, Leban, Ahmetaj, Urbančič, Agić, Hrka, Krajnc. Drugi polčas: Dajčar, A. Marinič, Jukić, Andrejašič, L. Marinič, Žejen, Obi, Vekić, Gomizelj. Trener: Miran Srebrnič.