V Celju tudi Hajrić

V Celju nadaljujejo z oblikovanjem moštva, ki bo pod vodstvom novega trenerja Jirija Jarošika vstopilo v priprave na nadaljevanje Prve lige Telekom Slovenije. Grofom se je pridružil tudi Anel Hajrić, ki se v Slovenijo vrača po dokazovanju v Belgiji ter Bosni in Hercegovini.

"Vesel sem, da sem se s Celjem dogovoril za sodelovanje. Želim si doseči veliko zadetkov in s tem pomagati ekipi do boljših rezultatov. Pričakujem trd boj do konca prvenstva in verjamem, da bo na koncu sezone pogled na lestvico veliko lepši," je po sklenitvi dveletnega sodelovanja - dres Celja bo nosil do konca leta 2022 - dejal visokorasli napadalec.

Štiriindvajsetletnik prihaja iz Ajdovščine, a je večji del mladinske kariere preživel v Mariboru. Za prvo ekipo vijolic ni zaigral, je pa v sezoni 2018/19 eksplodiral v dresu Radomelj in bil s 35 goli najboljši strelec 2. SNL. Lani se je preselil v Lokeren, na 15 tekmah dosegel dva zadetka, poleti pa je Belgijo zamenjal za Bosno in Hercegovino. V sarajevskem Željezničarju se ni naigral, v prvenstvu je v sedmih nastopih zbral 43 minut in pred dnevi prekinil sodelovanje z ekipo, ki domuje na Grbavici.

Hajrić je po Esterju Soklerju in Juretu Matjašiču tretji zimski novinec v celjski slačilnici. Državne prvake sta pred dnevi zapustila Nino Pungaršek in Roman Bezjak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Celje (@nkcelje)

Tekst: PDo
Foto: NK Celje

SORODNE NOVICE

  • 08.02.2025 | Prva liga Telemach
    Mariboru pripadel štajerski derbi v Celju
    Jesenska sta pripadla Celjanom, po današnjem štajerskem derbiju pa se veselijo v taboru Maribora. Za pomembno zmago vijolic sta zadela Benjamin Tetteh in Bartug Elmaz.
  • 06.02.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Maribor
    Nesporni vrhunec 20. kroga je štajerski derbi. Celje v pomlad ni vstopilo po načrtih, medtem ko so Mariborčani proti Domžalam dobili, kar so hoteli.
  • 31.01.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Bravo
    Prva liga Telemach se vrača, kot prvi bodo v nadaljevanje prvenstva zakorakali nogometaši Celja in Brava. Soseda na lestvici loči zgolj točka razlike, kdo bo v boljšem položaju po koncu dvoboja?
  • 31.01.2025 | Prva liga Telemach
    V zadnji vrsti Celja tudi nekdanji up Manchester Uniteda
    Grofje so obrambno vrsto okrepili z bivšim članom mlade poljske izbrane vrste. Łukasz Bejger, ki šteje 23 let, je s Celjem sklenil dogovor do konca sezone 2026/27.
  • 31.01.2025 | Prva liga Telemach
    Celje Piška posodilo Muri
    Jošt Pišek je novi nogometaš soboške Mure. Črno-beli so si 22-letnega vezista za obdobje enega leta izposodili od Celjanov.
  • 16.01.2025 | Prva liga Telemach
    Grofje z novim vratarjem
    Petindvajsetletni Portugalec Ricardo Silva je novi čuvaj celjske mreže. Bivši up Porta, ki je nazadnje igral za gruzijski Dinamo Batumi, je z grofi sklenil pogodbo do 30. junija 2027.
  • 11.01.2025 | Prva liga Telemach
    Celjani tudi s švedskim napadalcem
    Anomnachi Chidi je novi napadalec Celja. Dvajsetletnik je z grofi sklenil triletno sodelovanje, v knežje mesto pa se seli iz švedskega tretjeligaša Nordic Uniteda.
  • 10.01.2025 | Prva liga Telemach
    Delaurier-Chaubet novi član Celja
    Logan Delaurier-Chaubet bo v nadaljevanju #PrvaLigaTelemach nosil dres Celja. Krilnega napadalca je grofom posodil nizozemski Almere City, Celjani pa lahko 22-letnega Francoza tudi odkupijo.
  • 09.01.2025 | Prva liga Telemach
    Celjani prvič vadili v Umagu
    Tudi nogometaši Celja so imeli zaradi evropskih obveznosti podaljšano jesen, s pripravami na nadaljevanje sezone pa so pričeli danes, 9. januarja, ko so takoj odpotovali v hrvaški Umag.
  • 08.01.2025 | Prva liga Telemach
    Celjani z novim napadalcem in branilcem
    Celjani so pred začetkom priprav na nadaljevanje sezone predstavili novega napadalca in branilca. Grofom sta se pridružila 23-letni Nino Noordanus in dve leti mlajši Artemijus Tutyškinas.

DELI NA