Zmaji od debiju Miloševića iztržili remi

Nogometaši Olimpije so na prvi pripravljalni tekmi pod vodstvom novega stratega Sava Miloševića remizirali z azerbajdžanskim Nefčijem. Zadetka sta padla že v uvodnih minutah srečanja.

Nefči je povedel že v prvi minuti tekme, hitro akcijo je z natančnim udarcem zaključil Alaskarov. Na odgovor Ljubljančanov ni bilo potrebno čakati dolgo. Zmaji so krenili po levi strani igrišča na Kodeljevem, po podaji Jana Andrejašića pa je z bližine zadel Mihailo Perović. Izid se zatem ni več spremenil, Svit Sešlar je še pred odmorom zatresel okvir gola.

Zeleno-beli se bodo v soboto pomerili z moskovsko Lokomotivo.

OLIMPIJA LJUBLJANA - NEFČI 1:1 (1:1)

Strelca: Perović (2'); Alaskarov (1')
Olimpija - prvi polčas: Vidmar, Andrejašič, Korun, Ratnik, Boakye, Pungaršek, Ostrc, Petrov, Kurež, Sešlar, Perović. Drugi polčas: Frelih, Delamea, Matić, Pavlović, Fink, Tomić, Zeljković, Elšnik, Bosić, Baskera, Vombergar. Trener: Savo Milošević.