Datum od
Datum do

19.04.2021 | Futsal ženska A reprezentanca
Zbrala se bo ženska futsal reprezentanca
„Naš cilj je, da zgradimo čim bolj kvalitetno reprezentanco. Prepričan sem, da bodo novinke dale novo kvaliteto tej ekipi. Želimo se uigrati in pripravljeni pričakati kvalifikacije. Smo pa ostali brez Lare D´Amato, ki si je v nedeljo zlomila nos. Na tem mestu ji želimo hitro okrevanje,“ je pred zborom povedal selektor Dejan Kramberger.
19.04.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Domžale
Simon Rožman je na klopi Maribora debitiral s točko na tekmi z Aluminijem. Novega stratega vijolic v torek čaka prva domača preizkušnja, v Ljudski vrt prihajajo Domžale, s katerim je pred leti osvojil pokalni naslov.
Pred tekmo: Celje - Aluminij
Celje in Aluminij sta v zadnjo četrtino prvenstva vstopila s točko, na lestvici pa ostajata izenačena. Štajerska prvoligaša v torek odpirata 29. krog PLTS, kdo bo po koncu dvoboja zasedal osmo mesto?
Enajsterica 28. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si.
19.04.2021 | 2. SNL
V Kranju odločitev o uvrstitvi v skupino za prvaka
S tekmami 15. kroga se zaključuje redni del letos prilagojene izvedbe 2. SNL. Triglav in Fužinar bosta pred kamerami Sportkluba obračunala za uvrstitev v skupino za prvaka, na spletni strani NZS pa boste lahko spremljali sosedski obračun Brežic in Krškega. Vodilne Radomlje gostijo drugo Krko.
19.04.2021 | Ženska A
Gol Lare Prašnikar, priznanje za Lano Golob
V 17. krogu nemške lige sta Zala Meršnik in Sara Agrež odigrali vseh 90 minut ob zmagi Turbine Potsdam proti Duisburgu. Adrijana Mori je ostala na klopi na rezerve. Lara Prašnikar je v 8. minuti s 4. ligaškim golom načela mrežo ekipe SC Sand, na koncu pa je Eintracht Lare Prašnikar slavili zmago s 4:0.
19.04.2021 | Futsal AA
Hozjanu pokal, Osredkarju vodstvo
Nejc Hozjan, slovenski reprezentant, ki blesti v dresu Napolija, se po uvrstitvi v Serio A veseli novega uspeha. Napoli je postal pokalni prvak italijanske Serie A2. V finalu so Hozjan in ekipa s 5:0 porazili moštvo Olimpus Roma Gruppo LF.
18.04.2021 | 1. SŽNL
Pomurke serijsko, krimovke čvrsto na 3. mestu
Tokratni 16. krog SŽNL je postregel s prepričljivima zmagama ŽNK Olimpije Ljubljana in ŽNK Nona Pomurje Beltinci, tesno pa je bilo v Radomljah, odkoder se domov s točkami vračajo ŽNK Krim RollJet. Prvenstvo se nadaljuje v nedeljo, 28.4., na vrhu lestvice strelk ostaja Ana Milović.
Vnovič za točke SŽNL
Po reprezentančni pavzi in prekinitvi prvenstva danes s tekmami nadaljujejo tudi v SŽNL, kjer je na sporedu 16. krog.
17.04.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Kopru primorski derbi
Nogometaši Kopra so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB24 Tabor Sežano z 1:0 (0:0).
Slavje Olimpije za povišanje prednosti
Nogometaši Gorice so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 0:1 (0:0).
Točka Domžal pri Bravu
Nogometaši Brava in Domžal so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:0).
Celjani do točke na Fazaneriji
Nogometaši Mure in Celja so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
16.04.2021 | 1. SFL
Dobovec in Siliko vodita 1:0
S tekmama v Rogaški Slatini in Litiji se je začel polfinale 26. sezone 1. SFL. Po prvih 40 minutah največ zadovoljstva v ekipah Dobovca in Silika. Polfinale se nadaljuje 30. aprila, finalista pa bosta ekipi, ki bosta prvi zbrali tri zmage.
16.04.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor ni uspel streti Aluminija
Nogometaši Aluminija in Maribora so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
ŠD Extrem v dodatne kvalifikacije za 1. SFL
ŠD Extrem se bo za mesto v 1. SFL dvakrat pomeril s KMN Sevnico, ki je v letošnjem rednem delu 1. SFL zasedla 9. mesto. Žreb je določil, da bo prva tekma dodatnih kvalifikacij v Sevnici.
Pred tekmo: Koper - Tabor
V zadnjo četrtino letošnje sezone bosta v soboto zvečer zakorakala še Koper in Tabor. Kdo bo stopal odločneje?
Pred tekmo: Gorica - Olimpija
Zadnji Goričani doma pričakujejo vodilne Ljubljančane. Jih lahko presenetijo?
Pred tekmo: Bravo - Domžale
Bravo je v mestnem spopadu z Olimpijo osvojil točko, v soboto pa ga čaka nov sosedski obračun. V Šiško prihajajo Domžale, ki imajo s četo Dejana Grabića nekaj neporavnanih računov. V letošnji sezoni so na treh medsebojnih tekmah osvojili zgolj točko.
Pred tekmo: Mura - Celje
V petkovem večeru se bodo znova prižgali soboški reflektorji. Mura v dvoboju pokalnega in državnega prvaka pričakuje Celje. Grofje so se, tako kot Sobočani, že poslovili od branjenja lovorike, kako pa se bodo znašli v Fazaneriji?