Datum od
Datum do

10.10.2019 | A
Poraz v Skopju
Izbrana vrsta Slovenije je v Skopju izgubila sedmo preizkušnjo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Severni Makedonci so bili na domači zelenici boljši z 2:1, Jana Oblaka je v drugem polčasu dvakrat premagal Esif Elmas.
10.10.2019 | 1. SFL
Z navdušujočo igro med 16 v Evropi
Slovenski državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel je tudi na drugi tekmi glavnega dela lige prvakov zmagal. Varovanci trenerja Kujtima Morine so bili s 7:2 boljši od Mostarja.
Zorč namesto Lebana
Ekipa KMN Oplasta iz Kobarida je sezono v 1. SFL začela s štirimi porazi. Ekipa trenerja Saše Lebana je minuli petek klonila proti FSK Stripyju. V klubu so se zavoljo slabšega štarta odločili za prvo kadrovsko potezo.
10.10.2019 | U19
Na drugi tekmi zmaga Švicarjev
Mladinski reprezentanci Slovenije in Švice sta v Bakovcih odigrali še drugo prijateljsko srečanje. Po torkovi zmagi Slovencev so bili na drugi tekmi boljši Švicarji, ki so na razmočeni zelenici slavili z 2:1.
Slovenija danes s Severno Makedonijo
Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
10.10.2019 | Sodniki
Vinčič na Slovaško, Kajtazovič v Srbijo
Na povabili Slovaške in nogometne zveze iz Srbije bosta v naslednjih dneh na prijateljskih tekmah aktivna tudi Slavko Vinčič in Nejc Kajtazovič.
10.10.2019 | WU17
Obelodanjen seznam dekliške kadetske reprezentance
V ponedeljek, 14.10., se bo zbrala dekliška reprezentanca do 17 let. Selektorica Tina Kelenberger je obelodanila seznam igralk, na katere računa v kvalifikacijah za Euro 2020.
Veseli zmage, v mislih Mostar
Slovenski državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel je suvereno začel nastop v glavnem delu lige prvakov, s 4:0 je uvodoma porazil srbskega predstavnika Ekonomac.
10.10.2019 | Futsal AA
Osredkar in Fideršek zadevata v ligi prvakov
Sinoči je Makarska s 5:3 odpravila armenskega državnega prvaka Leo. Gostje so povedli, odločitev o zmagovalcu pa je padla v 2. polčasu. S tremi zadetki se je izkazal Osredkar, ki je zadel v 25., 38. in 40. minuti za končnih 5:3.
09.10.2019 | 1. SFL
Izvrsten evropski štart na krilih Čujca
Slovenski državni prvak Dobovec Pivovarna Kozel je z zmago začel turnir futsal lige prvakov. V domači evropski dvorani v Podčetrtku je s 4:0 porazil srbski Ekonomac in naredil pomemben korak k preboju med 16 najboljših v Evropi.
09.10.2019 | A
Kek: Želimo razveseliti navijače
Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.
09.10.2019 | 2. SNL
V Novi Gorici za prvo mesto, v Dravogradu za lokalni prestiž
V 2. SNL se počasi že približujejo h koncu prve polovice prvenstva. Konec tedna bodo na sporedu tekme 13. kroga, v katerem bomo priča tudi dvoboju za vrh lestvice. Goričani bodo izzivali vodilne Radomljane, na ugoden razplet pa bodo čakali tudi Koprčani, ki bodo gostili Rogaško.
Izbrana vrsta prispela v Skopje
Slovenska nogometna reprezentanca je prispela v Skopje, kjer jo v četrtek ob 20.45 čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec bo Severna Makedonija.
Drava dobila zaostalo tekmo z Dobom
Na Ptuju je bila odigrana zaostala tekma 11. kroga 2. SNL. Drava je gostila Dobljane, ki se domov vračajo praznih rok. Štajerci so slavili z izidom 3:1 in se osmemu Fužinarju približali na dve točki zaostanka.
09.10.2019 | U17
Gol v podaljšku usoden za Slovence
Kadetska reprezentanca Slovenije je na Nizozemskem izgubila uvodno tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo. Za Slovence je bil usoden gol v sodniškem dodatku drugega polčasa, ko je za zmago Valižanov zadel Jay Williams.
09.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 13. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si.
Stripy z Ahčinom, kozli brez Puškarja
Tokratni krog 1. SFL je bil za tiste z dobrim srcem, saj so tekme zaznamovali izjemni preobrati, ki delajo futsal še bolj privlačnega.
09.10.2019 | Sodniki
Obrenovič na turnirju v Latviji
Rade Obrenovič se skupaj s pomočnikom Aleksandar Kasapovičem v tem tednu nahaja na mini kvalifikacijskem turnirju za uvrstitev na zaključno tekmovanje za igralce mlajše od 19 let v Latviji v Rigi.
08.10.2019 | WU19
Kvalifikacije sklenile z visoko zmago
Dekliška mladinska reprezentanca je s zmago proti Estoniji (5:0) sklenila kvalifikacije za Euro 2020. K zmagi so gole prispevale Ana Milovič, Eva Potočnik in Mirjam Kastelec (3).
08.10.2019 | A
Kurtić: Nabrušeni smo, a moramo ostati na tleh
Slovenska nogometna reprezentanca bo v sredo dopoldne odpotovala v Skopje, kjer jo v četrtek čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020 proti Severni Makedoniji.