Datum od
Datum do

13.08.2019 | Mednarodna tekmovanja
Druge priložnosti ne želijo zapraviti
Danes se bodo sklenile kvalifikacije za ligo prvakinj. Slovenske predstavnice ŽNK Nona Pomurje Beltinci ob 17. uri, tudi z neposrednim prenosom na spletni strani Nogometne zveze Slovenije, na obračunu s škotskimi prvakinjami odločajo o 1. mestu in napredovanju med 32 najboljših ekip v Evropi.
12.08.2019 | Mednarodna tekmovanja
Maribor pred težko nalogo
Nogometaši Maribora so danes odpotovali na Norveško, kjer jih v torek čaka izjemno zahtevna naloga v kvalifikacijah za Uefo Ligo prvakov
O ligi prvakinj odločajo same
Slovenskim državnim prvakinjam ŽNK Nona Pomurje Beltinci je uspelo, da o svoji usodi v kvalifikacijah za ligo prvakinj odločajo same. To jim je uspelo po visoki zmagi proti gruzinskim prvakinjam, za nameček pa je škotski Hibernian FC Ladies porazil Valižanke.
12.08.2019 | U16
Slovenska reprezentanca do 16 let je v velikem finalu prvenstva Concacaf klonila proti Portugalski z 0:2 in posledično osvojila 2. mesto na turnirju.
12.08.2019 | 1. SFL
Tomislav Horvat se vrača v Škofjo Loko
„Veseli smo, ker so dosedanji člani upravnega odbora obljubili, da bodo po svojih močeh pomagali dalje,“ pa po spremembah pove Franci Ahčin, ki bo po novem v klubu zadolžen za stroko. Osrednja operativka postaja Lea Ahčin, podpredsednica kluba.
11.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija suverena v Velenju
Nogometaši Olimpije so v tekmi 5. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Rudar Velenje s 3:0 (2:0).
Goliada v Domžalah prinesla zmago Celja
Nogometaši Celja so v tekmi 5. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale s 5:3 (3:0).
11.08.2019 | 2. SNL
Po koprski zmagi na primorskem derbiju spremembe na vrhu
V derbiju tretjega kroga druge slovenske nogometne lige je Koper v gosteh premagal Gorico z 2:1. Za Koprčane je bila to prva zmaga v sezoni, Goričani pa so doživeli prvi poraz.
11.08.2019 | 1. SŽNL
Olimpija cilja na obe domači lovoriki
Začetek tekmovanja v SŽNLK z velikimi pričakovanji in upi pričakujejo tudi v taboru ŽNK Olimpija Ljubljana, ki je v lanski sezoni po dveh naslovih državnih prvakinj prvenstvo sklenila na 2. mestu.
11.08.2019 | U16
Video Slovenija v finalu!
Slovenska reprezentanca do 16 let je v polfinalu prvenstva Concacaf premagala Kanado z 2:1 in se uvrstila v veliki finale turnirja.
10.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor do prve zmage
Nogometaši maribora so v 5. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB24 Tabor Sežano s 4:2 (1:1).
Mura osvojila Kranj
Nogometaši Mure so v tekmi 5. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Triglav Kranj s 3:1 (2:0).
10.08.2019 | Mednarodna tekmovanja
Zmaga, ki odpira vrata v ligo prvakinj
Slovenske državne prvakinje ekipa ŽNK Nona Pomurje Beltinci je na drugi tekmi kvalifikacij za vstop v ligo prvakinj prišla do prve zmage. Varovanke trenerke Nuše Ladinek so v Beltincih s 4:0 ugnale gruzinske prvakinje.
V Beltince prihajajo gruzinske prvakinje
Slovenske državne prvakinje vrsta ŽNK Nona Pomurje Beltinci danes nadaljuje s kvalifikacijami za ligo prvakinj. Po porazu proti Valižankam je danes na sporedu obračun s državnimi prvakinjami Gruzije.
09.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij slavil v Ljubljani
Nogometaši Aluminija so v tekmi 5. kroga 1. slovenske nogometne lige v Ljubljani premagali Bravo z 1:0 (0:0).
Pred tekmo: Rudar - Olimpija
Velenjčani bodo z novim trenerjem skušali presenetiti Olimpijo, ki na začetku sezone z lahkoto zbira točke. Lahko Ljubljančani doživijo prvi poraz?
09.08.2019 | U18
Italija tudi v drugo premočna
Slovenska reprezentanca do 18 let je na drugi prijateljski tekmi z Italijo izgubila z 0:3 (0:2).
09.08.2019 | 2. SNL
V pričakovanju primorskega derbija med Gorico in Koprom
3. krog 2. slovenske nogometne lige bo izredno zanimiv, saj bosta med sabo obračunala glavna konkurenta za naslov in velika rivala, Gorica in Koper. Ob tem bo seveda pestro tudi na ostalih igriščih.
Pred tekmo: Domžale - Celje
Domžalčani in Celjani so slabo krenili v prvenstvo. Kdo bo lažje zadihal?
Pred tekmo: Triglav - Mura
V Kranju bomo spremljali dvoboj ekip iz zgornjega dela prvenstvene lestvice. Bodo Kranjčani tam ostali tudi po tekmi z Muro?