Datum od
Datum do

05.10.2019 | WU19
Poceni zadetka usodna za mladinke
Varovanke selektorice Petre Mikeln so po ogorčenem boju priznale premoč Italiji, ki je na tekmi 2. kroga slavila s 3:1. Odločitev o zmagi je padla v zadnjih 15 minutah tekme, edini gol za Slovenijo je prispevala Ana Milovič.
05.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Rudar - Aluminij
Rudar je v prejšnjem krogu iz rok izpustil priložnost za prvo slavje v sezoni, na drugi strani je Aluminij po remiju s Celjani zdrsnil na četrto mesto prvenstvene razpredelnice. Kakšen bo razplet v nedeljo?
04.10.2019 | Ženska A
Slovenija navdušila proti evropskim prvakinjam
Ženska članska reprezentanca je izvrstno kljubovala evropskim prvakinjam, ki so šele v zadnjih 12 minutah prišle do zmage v murskosoboški Fazaneriji (2:4). Gola za Slovenijo sta prispevali Mateja Zver in Kaja Korošec
04.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Triglav - Olimpija
Ljubljanske rane se po porazu z Mariborčani še celijo, kljub temu pa bodo zmaji v Kranju želeli osvojiti vse tri točke. Bodo Triglavani poskrbeli za presenečenje?
04.10.2019 | 1. SFL
Izjemni preobrati zaznamovali 4. krog 1. SFL
Za nami je izjemen krog 1. SFL, ki je v teh 40 minutah postregel s preobrati, na koncu pa so se zmag veselili FC Litija, Dobovec Pivovarna Kozel, FSK Stripy in FC Hiša Daril Ptuj.
04.10.2019 | NZS
Urbanistično arhitekturna delavnica študentov v NNC Brdo
V Nacionalnem nogometnem centru Brdo se danes zaključuje petdnevna urbanistično arhitekturna delavnica – Športni parki 3, ki poteka v organizaciji Nogometne zveze Slovenije, Inštituta za športne gradnje (IŠG) in Fakultete za arhitekturo (UL FA).
Po dober izkupiček proti Nizozemski
Še nekaj ur nas loči do tekme Slovenije in Nizozemske, ki se bosta v 3. krogu kvalifikacij za Euro 2021 pomerili v murskosoboški Fazaneriji, tekma se začne ob 19. uri, vstop je prost. Slovenija ima po dveh tekmah zmago in poraz.
04.10.2019 | A
V prodaji vstopnice za gostujočo tekmo s Poljsko
Slovenska nogometna reprezentanca bo zadnjo tekmo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2020 odigrala 19. novembra v Varšavi proti izbrani vrsti Poljske. Vstopnice so že v prodaji.
Prvak na generalko, Oplast in KMN Tomaž po prve točke
Po tednu dni počitka se na parket vračajo prvaki, ki jih v Sevnici čaka generalka pred skorajšnjim začetkom lige prvakov, katere turnir glavnega kroga prihodnji teden gostijo v Podčetrtku! Na tem mestu dodajamo, da se danes igra tudi v Litiji, Kobaridu in na Ptuju.
03.10.2019 | U15
Na drugi tekmi do zmage
Reprezentanci Slovaške in Slovenije do 15 let sta Jaslovskih Bohunicah odigrali še drugo prijateljsko srečanje. Po torkovem remiju je današnja tekma pripadla Slovencem, dvoboj je odločil avtogol v uvodu drugega polčasa.
03.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Mura
Mariborčani so se z zmago na večnem derbiju povzpeli na tako želeno prvo mesto. Jim ga lahko že v soboto iz rok iztrga Mura?
03.10.2019 | Ženska A
Članice trenirale v Fazaneriji
Selektor Borut Jarc je s svojim strokovnim štabom izkoristil trening za končno pripravo na obračun z zasedbo, ki je na zadnjem svetovnem prvenstvu osvojila 2. mesto.
Pred tekmo: Domžale - Tabor
Domžalčani so prejšnji teden razočarali in pokazali, da še niso zreli za povratek v zgornjo polovico lestvice. Bodo proti Taboru bolj razpoloženi?
Pripravljene na Nizozemsko
„Komaj čakamo tekmo! Vse gre po planu. Dekleta delajo zelo zavzeto, odgovorno in disciplinirano. Pričakujem dober odpor proti aktualnemu prvaku Evrope. Večkrat sem že povedal, da je taka tekma privilegij,“ napoveduje selektor Borut Jarc.
03.10.2019 | A
Znani reprezentanci Severne Makedonije in Avstrije za tekmo s Slovenijo
Slovenska nogometna reprezentanca pričakuje pomembni kvalifikacijski tekmi s Severno Makedonijo in Avstrijo, ki bosta 10. in 13. oktobra v Skopju oziroma Stožicah.
03.10.2019 | 2. SNL
Sosedska derbija v Radomljah in Vipolžah
Vodilne Radomlje se bodo v sosedskem derbiju udarile z Dobom, lokalni spopad v Goriških Brdih pa čaka tudi Goričane. Tretji Koprčani gostujejo pri četrtih Krčanih, dvoboj pa boste lahko spremljali tudi gledalci Sportkluba.
03.10.2019 | 1. SFL
Litija vesela zmage na Ptuju, Simeunovič jih je pohvalil
Predno se povsem posvetimo 4. krogu, še nekaj odmevov iz ekip, ki so se borile za točke 3. kroga. To je bil krog, ko se je na sam vrh zavihtel vrhniški Siliko, ki je doma s 4:3 porazil Oplast.
02.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Bravo - Celje
Bravo po porazu na derbiju novincev doma pričakuje Celjane, ki v prejšnjem krogu niso uspeli preskočiti Aluminija. Komu bo pripadel dvoboj sredine lestvice?
02.10.2019 | Ženska A
Na domači Fazaneriji proti evropskim prvakinjam
Tekme v Murski Soboti se veseli tudi reprezentantka Špela Kolbl. „Tu sem doma, tu sem začela igrati nogomet. Spomnim se, kako sva z očetom prihajala na tekme Mure, kjer sem navijala za Muro, potem pa sem začela igrati nogomet,“ se teh začetkov rada spominja Špela.
02.10.2019 | Mednarodna tekmovanja
Iz Romunije z remijem
Mladinska selekcija Domžal je v Romuniji odigrala prvo tekmo UEFA Mladinske lige prvakov. Rumeni so v dvoboju z Viitorul Constanto iztržili remi brez zadetkov.