Datum od
Datum do

06.09.2021 | U21
Stojinović odločil v Andori
Mlada reprezentanca Slovenije je v Andori vknjižila prve točke v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Za zmago z 0:1 je po dobri uri igre zadel kapetan Dušan Stojinović.
06.09.2021 | Trenerji
Futsal licenčni in izpopolnjevalni seminar
V soboto, 28.8.2021, je v novi športni dvorani OŠ Dobrepolje v okviru dneva slovenskega Futsala potekal tudi licenčni in izpopolnjevalni seminar trenerjev Futsala za pridobitev licence za novo tekmovalno sezono 2021/22.
06.09.2021 | WU19
Znan seznam mladink za kvalifikacije v Rusiji
Mladinke prihodnji teden začenjajo kvalifikacije za prihajajoče evropsko prvenstvo. Žreb je ekipe razdelil v Ligo A in Ligo B. V Ligi A bo nastopalo 28 reprezentanc, vključno s Slovenijo. Varovanke selektorice Petre Mikeln se bodo v skupini A3 merile z Nemčijo, Belgijo in Rusijo.
06.09.2021 | 1. SFL
V Litiji zadovoljni z uvodom v sezono in okrepitvami
»Ne glede na remi proti Oplastu smo zadovoljni, nenazadnje smo v superpokalu premagali ekipo, ki je najboljša slovenska ekipa v zadnjih letih v Sloveniji. Vidi se, da smo sestavili dobro slovensko ekipo, temu pa smo dodali dva kvalitetna tujca. Smo na začetku, ekipa je nova, pripeljali smo novega trenerja, začenjamo z novim sistemom. Slej ko prej se bo še bolj pokazalo, kako smo letos zastavili sezono,« nadaljuje Vrhovec.
06.09.2021 | Sodniki
Na mednarodni reprezentančni sceni v sredo Obrenović in Čeferin
Rade Obrenović v Budimpešti na Puskás Aréni glavni sodnik na tekmi Madžarska : Andora, kjer mu bo pomagalo kar pet slovenskih sodnikov. Darko Čeferin pa se odpravlja v Varšavo, kjer bo na stadionu Narodowy kontolor sojenja na tekmi Poljska : Anglija.
05.09.2021 | 2. SNL
Krka dobila uvodni obračun, Triglav remiziral z Nafto
Novomeščani so na domačem Portovalu dobili uvodno tekmo šestega kroga 2. SNL, dolenjsko prestolnico so praznih rok zapuščali nogometaši Ilirije. Triglav je prvič letos ostal brez zmage, Nafta je odščipnila točko, Velenjčani pa so se v Dobu veselili še tretjič zapored.
05.09.2021 | 1. SŽNL
Prva za Ljubljano, druga za Ajdovščino
Za nami je 3. krog SŽNL. Ajdovke so pred kamerami s 3:0 slavile na Ptuju, Olimpija je suvereno opravila s pomlajeno vrsto Krima (23:0), do prepričljive zmage tudi Pomurke. V zadnji tekmi dneva je ŽNK Ljubljana s 3:0 porazila Radomljanke.
05.09.2021 | Sodniki
Nejc Kajtazović v Litvo
V litovski prestolnici bo Kajtazović sodil dvoboj mladih reprezentanc Litve in Španije v kvalifikacijah za uvrstitev na 24. verzijo EURA do 21 let, ki bo leta 2023 potekalo v Romuniji in Gruziji.
04.09.2021 | A
Matjaž Kek: "Najpomembneje je, da smo zmagali"
Slovenci so po sredinem remiju s Slovaško premagali Malto, tudi za drugo zmago v tem kvalifikacijskem ciklusu pa je zadel Sandi Lovrić. Čeprav so v slovenskem taboru priznali, da pot do zmage ni bila najlažja, pa so v istem dahu dodali, da po koncu obračuna največ štejejo točke.
Lovrić odločil obračun z Malto
Reprezentanca Slovenije je v Stožicah dobila obračun z Malto. Še za drugo zmago Slovenije v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo je zadel Sandi Lovrić, ki je tik pred koncem prvega polčasa izkoristil najstrožjo kazen. Slovenija je na domačem igrišču še desetič zapored - kar je rekord - ostala neporažena.
04.09.2021 | 1. SŽNL
Veselijo se tekme pred kamerami
V nedeljo se igrajo tekme 3. kroga SŽNL: na Gorenjskem gostujejo državne prvakinje ŽNK Nona Pomurje Beltinci, v Ljubljani se bosta pomerila Krim in Olimpija, pri ŽNK Ljubljana gostujejo Radomljanke, kamere Nogometne zveze Slovenije pa to pot na Ptuju, kjer bodo novinke gostile Ajdovke.
04.09.2021 | U19
Slovenski mladinci ugnali še Rusijo
Mladinska reprezentanca Slovenije je po četrtkovi zmagi v dvoboju s Severno Makedonijo dobila tudi drugo tekmo prijateljskega turnirja. Četa Boštjana Cesarja je v NNC Brdo premagala Rusijo. V prvem polčasu je bil z bele točke natančen Žan Jevšenak, zmago pa je v 93. minuti potrdil Žan Bunić.
Slovenija danes proti Malti
Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 18.00 odigrala svojo peto tekmo v kvalifikacijah za SP 2022. Izbranci Matjaža Keka se bodo pomerili z Malto, ki igra svoje najboljše kvalifikacije v zgodovini. Slovenski selektor kljub temu od svojih fantov zahteva zmago, ki bi pomenila dobro izhodišče za nadaljevanje kvalifikacij.
03.09.2021 | A
Kek: Proti Malti šteje le zmaga
Slovenska nogometna reprezentanca bo v soboto ob 18.00 iskala drugo in v kar nekaj pogledih nujno zmago v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. V Stožicah bo gostila Malto, ki je pred dnevi premagala Ciper, kljub odsotnosti kaznovanega Josipa Iličića pa je vloga favorita jasna. Selektor Matjaž Kek pričakuje poln izkupiček.
03.09.2021 | 1. SFL
Na vrhu Siliko in Dobrepolje
Dobovec je lansko sezono rednega dela sklenil z zmagami, tokrat pa je začel z remijem na Ptuju. Domačini so prišli do točke, na katero so ciljali. Še več: povedli so v 6. minuti (prvi gol Daria Markića, povratnika na slovensko futsal sceno), potem pa so varovanci trenerja Roberta Grdovića povedli še v 34. minuti, zadel je Jeremy Bukovec.
03.09.2021 | Prva liga Telemach
Mura v nadaljevanju tekme strla odpor Radomelj
Nogometaši Mure so v zaostali tekmi 5. kroga Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje s 4:2 (2:2).
03.09.2021 | Ženska A
Znana seznam članic za začetek kvalifikacij za SP 2023
Slovenska ženska reprezentanca 17. septembra na gostovanju pri Estoniji začenja kvalifikacije za svetovno prvenstvo, ki ga bosta leta 2023 gostila Avstralija in Nova Zelandija. V prvem sklopu bo Slovenija doma gostila še Francijo, tekma bo v torek, 21.9., v Murski Soboti.
Kolobarić odhaja v Belorusijo
Po Tamarju Svetlinu se je od Domžal poslovil še en pomemben člen rumene družine. Dario Kolobarić se v zameno za odškodnino seli v Šahtar iz beloruskega Soligorska, ki se mu je poleti že pridružil Đorđe Ivanović, v minuli sezoni napadalec Olimpije
V Zagorju, Kobaridu, Dobrepolju in na Ptuju
»Prvi krog je tu, mi pa moramo ohraniti identičen pristop, ki smo ga imeli na superpokalu,« je jasen trener Litije Andrej Dobovičnik, ki bo imel danes na voljo še drugega Brazilca – ob Alexu bo tu še Jedi. Se pa tudi Dobovičnik zaveda, da ima tudi njegova ekipa na začetku sezone še obilo rezerv.
02.09.2021 | U21
Gol v izdihljajih tekme odnesel točko
Mlada reprezentanca je kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2023 odprla s tesnim in bolečim porazom. V Čeških Budejovicah je že dišalo po točki, a so Čehi do zmage prišli po kotu v 89. minuti, ko se je pred slovenskimi vrati najbolje znašel Martin Vitik.