Datum od
Datum do

09.12.2023 | Prva liga Telemach
Celjani v Kidričevem nadaljevali niz zmag
Nogometaši Aluminija so v 19. krogu Prve lige Telemach doma izgubili proti Celju z 1:3 (0:2).
Pred tekmo: Radomlje - Maribor
Devetnajsti krog Prve lige Telemach bodo s ponedeljkovo tekmo sklenili nogometaši Radomelj in Maribora. Mlinarji se skušajo izvleči iz primeža porazov, Štajerci so po remiju v Kopru znova lačni zmage.
08.12.2023 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Mura - Domžale
Nogometaši Mure so se med tednom veselili druge zmage v Fazaneriji, v nedeljo pa črno-beli gostijo vroče Domžale. Rumeni so v Kidričevem slavili četrto zmago v nizu, kdo bo uspešnejši v Prekmurju?
Pred tekmo: Koper - Olimpija
Niti pri Kopru niti pri Olimpiji niso bili zadovoljni z izplenom v 18. krogu Prve lige Telemach. Zmaji so remizirali v mestnem obračunu z Bravom, kanarčki pa v spopadu z Mariborom.
Pred tekmo: Bravo - Rogaška
Nedeljski spored odpirata Bravo in Rogaška. Kdo bo boljši?
Pred tekmo: Aluminij - Celje
Celje se je sredi tedna utrdilo na vrhu lestvice, Aluminij pa je proti Domžalam doživel visok poraz.
Enajsterica 18. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
Olimpija in Bravo remizirala v Stožicah
Nogometaši Olimpije in Brava so se v 18. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
07.12.2023 | Prva liga Telemach
Mura do zmage proti Rogaški
Nogometaši Mure so v 18. krogu Prve lige Telemach premagali Rogaško s 3:1 (1:1).
06.12.2023 | Prva liga Telemach
Šest golov in remi v Kopru
Nogometaši Kopra in Maribora so se v 18. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 3:3 (2:2).
Visok poraz Aluminija proti Domžalam
Nogometaši Aluminija so v 18. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Domžalam z 0:5 (0:2).
05.12.2023 | Prva liga Telemach
Visoka zmaga Celja pri Radomljah
Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 18. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Celju z 0:4 (0:0).
Pred tekmo: Olimpija - Bravo
Zadnja tekma kroga bo odigrana v Stožicah, kjer bomo priča mestnemu derbiju. Bo pripadel Olimpiji ali Bravu?
Pred tekmo: Mura - Rogaška
Mura bo niz brez zmage poskušala prekiniti na tekmi z zadnjo Rogaško. Kako se bo razpletel spopad črno-belih?
Pred tekmo: Koper - Maribor
Maribor bo na Obali skušal nadgraditi uspeh z derbija. Bo po Olimpiji padel še Koper?
04.12.2023 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Aluminij - Domžale
Tudi Kidričani so minuli konec tedna zaradi vremenskih nevšečnosti ostali brez tekme, v 18. krogu Prve lige Telemach pa bodo gostili Domžale, ki lovijo četrto zmago v nizu.
Pred tekmo: Radomlje - Celje
Osemnajsti krog Prve lige Telemach bodo odprli nogometaši Radomelj in Celja. Mlinarji so izgubili zadnje tri tekme, grofje pa so zasneženi dvoboj s Koprom zaključili po pol ure igre.
03.12.2023 | Prva liga Telemach
Zanesljiva zmaga Maribora na derbiju
Nogometaši Maribora so v 17. krogu Prve lige Telemach premagali Olimpijo s 3:1 (3:0).