Datum od
Datum do

18.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Zmagi Celju in Muri
Prvoligaški odmor se je letos zdel krajši kot prejšnja leta, s tekmami 1. kroga pa se je ligaški nogomet vrnil v vsej svoji nepredvidljivosti. Goričani so v uvodni tekmi namučili Mariborčane, ki se lahko za preobrat zahvalijo Velikonji in Mezgi, Celjani, ki bodo najverjetneje z obstoječim kadrom v boju z obstanek pa so na Stožicah velikopotezno matirali Olimpijo.
Odmev: Triglav - Nafta
 Oglejte si izjave s tekme 1. kroga Prve lige Triglav - Nafta.
Odmev: Mura - Koper
Oglejte si izjave s tekme 1. kroga Prve lige Mura - Luka Koper.
Odmev: Rudar - Domžale
Oglejte si izjave s tekme 1. kroga Prve lige med Rudarjem in Domžalami.
17.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Triglav s polno bero točk
Triglav je v prvem krogu Prve lige doma premagal lendavsko Nafto z 2:1 (1:0).
Muraši začeli z zmago
Mura je v 1. krogu Prve lige premagala Luko Koper z 1:0 (1:0).
Domžale uspešne ob jezeru
Rudarj je v prvem krogu Prve lige doma izgubil proti Domžalam z 0:2 (0:0).
Celjani šokirali Stožice
Olimpija je v prvem krogu Prve lige doma izgubila proti CM Celju z 0:3 (0:0).
16.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred prvim krogom Prve lige
Z današnjo tekmo med Mariborom in Hit Gorico se pričenja 1. krog 21. sezone prve slovenske nogometne lige, ki tudi letos nosi ime Prva liga. Po vseh težavah s sestavo lige bo v ligi vendarle igralo deset klubov, novinec je letos le murskosoboška Mura, ki se tako po dolgih letih (kot nov klub) vrača v druščino najboljših.
Uvod pripadel vijolicam
Maribor je v uvodni tekmi 21. državnega prvenstva doma premagal Hit Gorico z 2:1 (0:0).

Maribor - Hit Gorica
Oglejte si vrhunce tekme 1. kroga Maribor - Hit Gorica.
15.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor z Maccabijem?
Na sedežu Evropske nogometne zveze (Uefa) v Nyonu so opravili žreb tretjega kroga kvalifikacij za Ligo prvakov. Mariborčani se bodo, v kolikor uspejo premagati Dudelange (v Ljudskem vrtu so slavili z 2:0), pomerili z zmagovalcem tekme med Maccabijem Haifo in Borcem iz Banja Luke. Izraelci so prvo tekmo dobili s 5:1 in si praktično že zagotovili napredovanje.
Olimpija najverjetneje na Dunaj
Na sedežu Evropske nogometne zveze (Uefa) v Nyonu so opravili žreb tretjega kroga kvalifikacij evropske lige. Ljubljanska Olimpija, ki si je z zmago 2:0 v četrtek pripravila lepo popotnico proti Bohemianu, se bo v primeru uspeha prihodnji četrtek v nadaljevanju pomerila z zmagovalcem dvoboja Rudar Plevlja - Austria Dunaj.
Ljubljančani z lepo prednostjo na Irsko
Nogometaši ljubljanske Olimpije so na prvi tekmi 2. kroga kvalifikacij za evropsko ligo z 2:0 (1:0) premagali Bohemian iz Irske. Za Ljubljančane je oba zadetka dosegel Dare Vršič; prvega v 45. minuti z bele točke, drugega pa v 76. minuti iz prostega strela. Povratna tekma bo v Dublinu čez teden dni.
Domžalčanom ni uspelo
Nogometaši Domžal so v prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za evropsko ligo doma izgubili proti RNK Splitu z 1:2 (0:1).
14.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija in Domžale po domačo zmago
Nogometaše Olimpije in Domžal nocoj čakata srečanji drugega kroga kvalifikacij za Evropsko ligo. Ljubljančani so v prvem krogu izločili Široki Brijeg, medtem ko Domžalčani, slovenski pokalni prvaki, v kvalifikacije vstopajo v tem krogu. Nasprotnika Bohemians in Split.
13.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Mariboru lepa prednost pred povratno tekmo
Nogometaši Maribora so v prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za ligo prvakov v Ljudskem vrtu premagali F91 Dudelange z 2:0 (2:0).
12.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Milanič: »Pričakujem zmagovit Maribor!«
Tako je že po superpokalni tekmi, ki so jo Štajerci sicer izgubili (z 2:1 so slavili pokalni zmagovalci), razmišljal strateg vijoličastih. Če so Koprčani in Ljubljančani s kvalifikacijami za Uefino evropsko ligo otvorili evropsko poletje, je sedaj na vrsto prišel še boj za Ligo prvakov. Na Ljudskem vrtu danes gostuje luksemburški Dudenlange.
08.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija suverena v Stožicah
Nogometaši ljubljanske Olimpije so na povratni tekmi 1. kroga kvalifikacij za evropsko ligo s 3:0 (2:0) premagali Široki Brijeg iz BiH. Za Ljubljančane je dvakrat zadel Dalibor Radujko (15., 18. minuta), tretji gol pa je v 49. minuti dosegel Dare Vršič. Prva tekma se je končala z izidom 0:0. Nogometaše Olimpije v 2. krogu čaka irski Bohemian.
Koprčani končali evropske nastope
Nogometaši Luke Koper so izgubili na povratni tekmi 1. kroga kvalifikacij za evropsko ligo proti Šahtarju iz Karagandija z 1:2 in izpadli iz nadaljnjega tekmovanja. Prva tekma v Kopru pred tednom dni se je končala z rezultatom 1:1.