Datum od
Datum do

24.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani očitno ujeli strelsko formo
Nogometaši Domžal so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 5:0 (3:0).
23.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Rudar Velenje - Maribor
Enajsti krog Prve lige Telekom Slovenije bodo zaključili Velenjčani in Mariborčani. Vijolice bodo v Šaleški dolini lovile že sedmo zmago v nizu, knapi pa bodo po treh tekmah z osvojeno točko iskali vrnitev na zmagovalna pota.
Pred tekmo: Aluminij - Luka Koper
Kidričani v zadnjih tednih muči neučinkovitost, posledično pa je Aluminij v štirih krogih vknjižil točko. Štajerci bodo skušali strelski post prekiniti v dvoboju s Koprom, ki so ga pred dnevi na Bonifiki že ugnali v pokalnem tekmovanju, po strelih z bele točke.
Pred tekmo: Olimpija - Kalcer Radomlje
Olimpija pod vodstvom trenerja Luke Elsnerja še ni oddala točke. Zmaji bodo novo zmago naskakovali proti zadnjeuvrščenim Radomljam, ki po porazu v sosedskem dvoboju z Domžalami še čakajo na prvo slavje v letošnji sezoni.
Pred tekmo: Domžale - Krško
Naporen spored septembrskih preizkušenj se nadaljuje tudi za Domžalčane in Krčane, ki se bodo oktobra udarili tudi za vstopnico v polfinale pokalnega tekmovanja. Kdo bo uspešnejši v »generalki«?
Pred tekmo: Gorica - Celje
Prvoligaši nadaljujejo z ostrim ritmom. Goričani in Celjani bodo po sredi na delu znova v soboto, ko se bosta tekmeca udarila na severu Primorske, kjer so grofje spomladi prekinili devet let dolgo prekletstvo.
Enajsterica 10. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
22.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 10. kroga
Domžale v občinskem derbiju do 250. zmage v PLTS, Rudar je v Krškem doživel 300. prvoligaški poraz. Dejan Kelhar je presegel mejo 10 tisoč minut v Prvi ligi Telekom Slovenije. Erik Janža je nogometaš z 200. rumenim kartonom v letošnji sezoni.
21.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor po preobratu tip za petami Olimpiji
Nogometaši Luke Koper so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:1).
Olimpija do nove zmage v gosteh
Nogometaši Celja so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili z ljubljansko Olimpijo z 0:1 (0:0).
Dangubič ob koncu zadel za zmago
Nogometaši Krškega so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 1:0 (0:0).
Domžale z visoko zmago proti sosedom
Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so v 10. krogu izgubili proti Domžalam z 0:5 (0:3).
Brez golov v Kidričevem
Nogometaši Aluminija in Gorice so se v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
20.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Luka Koper - Maribor
Zadnjo tekmo uvodnega kroga druge četrtine Prve lige Telekom Slovenije bosta na Bonifiki odigrala Koper in Maribor. Koper v letošnji sezoni doma še ni oddal točke, Mariborčani na Obalo prihajajo s popotnico petih zaporednih zmag.
Pred tekmo: Celje - Olimpija
Celjani so pokalni izpad preboleli z zmago v dvoboju z Domžalčani, ki jo je v zadnji sekundi zagotovil Matej Podlogar. V sredo v knežjem mestu gostuje vodilna Olimpija, ki je v nedeljo slavila v Kidričevem.
Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Domžale
Uvod druge četrtine Prve lige Telekom Slovenije ponuja tudi občinski derbi v domžalskem Športnem parku. Tokrat bodo v vlogi gostitelja Radomljani, ki bodo proti Domžalčanom znova krenili v lov na prvo zmago sezone. Komu bo pripadel občinski primat?
Pred tekmo: Krško - Rudar Velenje
V Krškem se bosta pomerili ekipi, ki po reprezentančnem premoru še nista vknjižili ligaške zmage. Krčani so izgubili s Koprom in Mariborom, Velenjčani so po porazu v sosedskem dvoboju izvlekli točko v obračunu z Radomljami.
Pred tekmo: Aluminij - Gorica
Kidričani so serijo treh zaporednih domačih tekem pričeli s porazom. V sredo k Aluminiju prihaja Gorica, ki med vikendom ni imela obveznosti, saj bo primorski derbi odigran konec meseca.
18.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija z zmago ostaja prva
Nogometaši Olimpije so v tekmi 9. kroga Prve lige Telekom Slovenije v Kidričevem premagali domači Aluminij s 3:0 (1:0).
17.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Kabha rešil Maribor, ki je skočil na vrh lestvice
Nogometaši Krškega so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:1).