Datum od
Datum do

17.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Remi med Radomljami in Rudarjem
Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in velenjskega Rudarja so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah razšli z neodločenim izidom 2:2 (0:0).
Odločitev v Celju padla povsem na koncu
Nogometaši Celja so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 2:1 (1:0).
Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
Edina nedeljska tekma bo odigrana v Kidričevem. Aluminij, ki se je med tednom veselil napredovanja v četrtfinale Pokala Slovenije bo gostil Olimpijo, ki se je pred leti v Kidričevem že dvakrat opekla.
16.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Maribor
Pester sobotni spored bodo s tekmo v večernem terminu zaključili nogometaši Krškega in Maribora. Slednji so se vrnili v zmagovalne tirnice, a žilavi Posavci tudi v letošnji sezoni doma stežka oddajo točke, na Gubcu v novi sezoni še niso klonili.
Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Rudar Velenje
Radomljani imajo v sobotnem večeru še zadnjo možnost, da uvodno četrtino letošnjega prvenstva zaključijo z zmago. Po dveh tekmah z Mariborom se bodo mlinarji udarili z velenjskimi knapi. Bo trdnejši mlinski kamen ali rudarski kramp?
Pred tekmo: Celje - Domžale
Prvoligaši zaključujejo z uvodno četrtino letošnjega prvenstva. Prvi dvoboj devetega kroga bo odigran v knežjem mestu. Robert Pevnik in Simon Rožman se bosta s svojimi varovanci merila z bivšim klubom.
13.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 8. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 8. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
12.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Celje in Koper z odmevnima okrepitvama
Čeprav se je poletni prestopni rok za slovenske prvoligaše že zaključil, lahko klubi nove moči še iščejo med igralci, ki so imeli status prostega nogometaša že pred iztekom avgusta. Tako so z odmevnima okrepitvama po odigranih tekmah osmega kroga PLTS postregli Celjani in Koprčani.
11.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 8. kroga
Denis Halilović je presegel 12.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije. Sunny Omoregie in Dare Vršič sta se zavihtela na vrh ligaške lestvice strelcev in asistentov.
Olimpija z zmago popravila vtis
Nogometaši Olimpije so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani premagali Gorico z 1:0 (0:0).
10.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor tokrat zanesljiv
Nogometaši Maribora so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Kalcer Radomlje s 4:0 (2:0).
Koper z minimalno zmago začasno na vrh
Nogometaši Luke Koper so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (0:0).
Šaleški derbi po preobratu Celjanom
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Celju z 1:3 (1:1).
09.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Rožman debitiral z zmago
Nogometaši Domžal so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 2:0 (0:0).
Pred tekmo: Olimpija - Gorica
Luko Elsnerja po debiju na klopi Olimpije v nedeljo prva preizkušnja z zmaji čaka še v državnem prvenstvu. V Stožicah bomo spremljali dvoboj vodilnih moštev, Gorica je na reprezentančni premor odšla z dvema točkama prednosti pred državnimi prvaki.
Pred tekmo: Maribor - Kalcer Radomlje
Mariborčane po reprezentančnem premoru čaka prva in hkrati tudi zadnja septembrska tekma v domačem Ljudskem vrtu. V goste prihajajo Radomlje, ki bodo prihodnji teden tudi pokalni nasprotnik Štajercev.
08.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Luka Koper - Krško
Koprčani so se na premor odpravili z odmevnim skalpom Olimpije, po krstni zmagi na gostujočih tleh pa bodo Primorci iskali nadaljevanje uspešnega niza na domači Bonifiki. Krčani so spomladi Koper že zapuščali z zmago, kakšen bo sobotni razplet?
Pred tekmo: Rudar Velenje - Celje
Sobotno nogometno dogajanje se pričenja v Šaleški dolini, kjer bosta Rudar in Celja odigrala že 72. šaleško-savinjski derbi. Zadnjih šest dvobojev je vselej postreglo z zmagovalcem, takšnega razpleta se v soboto nadejajo v obeh taborih.
Pred tekmo: Domžale - Aluminij
Po skoraj dvotedenskem reprezentančnem premoru se na sceno vrača Prva liga Telekom Slovenije. V petkovem večeru bodo uvodno tekmo osmega kroga odigrali Domžalčani in Kidričani, ki bodo prvi nasprotnik trenerja Simona Rožmana.
06.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani v svoje vrste zvabili tudi Matjašiča
Čeprav se je poletni prestopni rok že končal, je vodstvo nogometnega kloba Domžale uspelo v svoje vrste zvabiti pomembno okrepitev. Član dvakratnih državnih prvakov je postal občasni slovenski reprezentant Jure Matjašič. Krilni napadalec je z rumenimi podpisal triletno pogodbo.