Maribor je v 3. krogu Prve lige premagal lendavsko Nafto s 3:1 (1:0).
Luka Koper je v 3. krogu Prve lige premagala Interblock z 2:1 (1:0).
Grofi ugnali Ptujčane
CM Celje je v 3. krogu Prve lige premagalo Labod Dravo z 1:0 (1:0).
31.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Kvalifikacije za ligo prvakinj
Slovenske prvakinje, ŽNK Krka, gostijo kvalifikacijski turnir za uvrstitev v ligo prvakinj. V četrtek sta bili odigrani prvi dve tekmi.
Rudar stoodstoten
Olimpija je v 3. krogu Prve lige v slovenski prestolnici izgubila proti velenjskemu Rudarju z 0:1 (0:0).
Porcija vrtnic
Domžale so v 3. krogu Prve lige izgubile proti HIT Gorici z 1:4 (0:0).
30.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Na meji zmogljivosti za zmago na Letzigrundu
Po polovici tretjega kroga kvalifikacij za Ligo prvakov so Mariborčani v sanjskem položaju, do katerega so prišli po zmagi na prvi tekmi s Zurichom. Na Letzigrundu so slavili z 3:2, kar nov napoveduje nogometni praznik 5. avgusta v Mariboru.
26.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija do prve zmage, Maribor vnovič premagan
V 2. krogu 1. SNL je Olimpija z razpoloženim Sebastjanom Cimerotičem na čelu premagala Goričane, Maribor pa je na gostovanju v Velenju po avtogolu Kljajeviča izgubil z 1 - 0.
Koprčani stoodstotni
Labod Drava je v 2. krogu Prve lige izgubila proti Luki Koper z 1:3 (1:1).
Rudar mimo prvakov
Rudar je v 2. krogu Prve lige premagal Maribor z 1:0 (1:0).
Zmaji presenetili vrtnice
HIT Gorica je v 2. krogu Prve lige izgubila proti ljubljanski Olimpiji z 1:2 (0:0).
25.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Remi v Šiški
Interblock in Domžale sta se v 2. krogu Prve lige razšla z 0:0.
Neodločeno v Lendavi
Nafta in CM Celje sta v 2. krogu Prve lige remizirala 2:2.
23.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Maja Dovnik v finalu WU19
Pomočnica sodnice, 26 - letna Maja Dovnik iz Cirkovcev, je edina slovenska predstavnica na zaključnem delu evropskega prvenstva za deklice do 19 let.
Na vrsti so Švicarji
Igralci Maribora so na povratni tekmi 2. kroga kvalifikacij za Ligo prvakov na domačem Ljudskem vrtu s 3 – 1 odpravili gruzijski WIT.
22.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Drevi za Evropo
V prvem obračunu 2. kroga kvalifikacij za Ligo prvakov med aktualnimi slovenskimi prvaki in gruzijskim WIT-om sta mreži obeh moštev ostali nedotaknjeni. Drevi čaka vijoličaste povratno srečanje pred domačim občinstvom, ki jim ob zmagi odpira vrata v Evropo.
19.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Knapi odpravili Nafto
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 1. krogu SNL premagali Nafto z 2:0 (1:0).
18.07.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Derbi Interblocku
Nogometaši Olimpije so v Spodnji Šiški v tekmi 1. kroga 1. SNL izgubili proti Interblocku z 1:3 (0:1).
HIT Gorica mimo Maribora
Nogometaši Maribora, branilci naslova, so v prvem krogu 1. SNL doma pred praznimi tribunami Ljudskega vrta izgubili s HIT Gorico z 0:1 (0:0).
Koprčani z uvodno zmago
V prvem krogu 1. SNL so nogometaši Luke Koper premagali Mik CM Celje z 1:0 (1:0).