Datum od
Datum do

18.03.2023 | Prva liga Telemach
Radomlje v obračunu z Mariborom do nove točke
Nogometaši Kalcerja Radomelj in Maribora so se v Domžalah v 28. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
Pred tekmo: Mura - Olimpija
Mura v dvoboju s Koprom ni izkoristila priložnosti, da bi se približala Domžalam in Celju, ki ga je v knežjem mestu premagala Olimpija. Prav zmaji v nedeljo gostujejo v Fazaneriji. Kdo bo uspešnejši?
Pred tekmo: Tabor - Koper
Gorica je Taboru zadala prvi ligaški poraz v nadaljevanju sezone. Kraševci nimajo časa za objokovanje, saj jih čaka nov primorski obračun s Koprom, ki je v Fazaneriji slavil prvo zmago v drugem delu prvenstva.
17.03.2023 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Bravo - Gorica
V dvoboju spodnjega dela lestvice se bosta udarila Bravo in Gorica. Kdo bo boljši?
Pred tekmo: Celje - Domžale
Niti Celjani niti Domžalčani ne morejo biti zadovoljni z razpletom prejšnjega kroga. Kdo bo boljše volje tokrat?
Pred tekmo: Radomlje - Maribor
Prva tekma zadnje četrtine prvenstva bo odigrana ob Kamniški Bistrici, kjer se bosta pomerili zasedbi Radomelj in Maribora.
Enajsterica 27. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
16.03.2023 | Prva liga Telemach
Koprčani uspešni pri Muri
Nogometaši Kopra so v 27. krogu Prve lige Telemach v Murski Soboti premagali Muro z 2:1 (0:0).
Gorici pripadel lokalni derbi
Nogometaši Gorice so v 27. krogu Prve lige Telemach v Sežani premagali CB24 Tabor z 1:0 (0:0).
15.03.2023 | Prva liga Telemach
Slavje Olimpije na derbiju v Celju
Nogometaši Olimpije so v tekmi 27. kroga Prve lige Telemach v gosteh premagali Celje z 1:0 (0:0).
Sladka zmaga Radomelj proti Domžalam
Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so v tekmi 27. kroga Prve lige Telemach v gosteh premagali Domžale z 2:1 (1:0).
Tri točke Maribora v Ljubljani
Nogometaši Maribora so v 27. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Bravo s 3:2 (3:0).
14.03.2023 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Mura - Koper
Zadnja tekma 27. kroga bo odigrana v Murski Soboti. Prekmurci po gostovanju v Novi Gorici pričakujejo še drugega primorskega prvoligaša.
Pred tekmo: Tabor - Gorica
Sobotni spored odpira dvoboj dna lestvice. Bo Tabor v spomladanskem delu ostal neporažen ali bo Gorica z novim trenerjem vendarle prevelik zalogaj?
13.03.2023 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Celje - Olimpija
Celje je z zmago v Kopru znova ujelo Maribor, grofje pa bodo v sredo izzvali še vodilno Olimpijo, ki je v prejšnjem krogu izgubila z Domžalami. Lahko Celjani še tretjič to sezono prekrižajo načrte zmajev?
Pred tekmo: Domžale - Radomlje
Zadnji krog tretje četrtine Prve lige Telemach bo postregel tudi z občinskim derbijem. Tako Domžale kot Radomlje v dvoboj vstopajo s popotnico zmage, domači so slavili v Stožicah, gostje so ugnali Bravo.
Pred tekmo: Bravo - Maribor
Prva liga Telemach se med tednom nadaljuje s 27. krogom, ki ga bosta odprla Bravo in Maribor. Ljubljančani so se po porazu v Domžalah znašli v nevarnem položaju, Maribor pa ni uspel prekiniti niza Tabora.
Enajsterica 26. kroga Prve lige Telemach
12.03.2023 | Prva liga Telemach
Bravo klonil pri Radomljah
Nogometaši Radomelj so v 26. krogu Prve lige Telemach v Domžalah premagali ljubljanski Bravo s 3:1 (1:1).
Visoka zmaga Domžal pri Olimpiji
Nogometaši Domžal so v tekmi 26. kroga Prve lige Telemach premagali Olimpijo s 4:1 (3:0).