Datum od
Datum do

29.04.2022 | Prva liga Telemach
Preobrat Mure v Celju
Nogometaši Celja so v 33. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Muri z 1:3 (1:0).
28.04.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Olimpija - Bravo
Zadnja tekma kroga bo odigrana v Stožicah. Komu bo pripadel mestni derbi?
Pred tekmo: Domžale - Aluminij
Aluminij bo zadnji vlak za obstanek lovil ob Kamniški Bistrici. Koliko točk mu bodo prepustile Domžale?
Pred tekmo: Maribor - Koper
Vrhunec 33. kroga Prve lige Telemach bo spopad vodilnih klubov prvenstva. Maribor ima pred dvobojem s Koprom zgolj točko prednosti pred kanarčki. Kdo bo v Ljudskem vrtu storil korak do naslova?
Pred tekmo: Tabor - Radomlje
Dober vtis s tekem proti Olimpiji in Mariboru je bil premalo za točke Tabora. Za Kraševce je sobotni obračun z Radomljami tekma za biti ali ne biti, za Primorce v lovu na osmo mesto šteje zgolj zmaga.
Pred tekmo: Celje - Mura
Celje in Mura bosta odprla 33. krog Prve lige Telemach. Sobočani so ob pomoči Kopra ostali dve točki za Olimpijo, Celjani pa bi lahko z morebitno zmago zapletli boj za četrto mesto.
26.04.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 32. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
25.04.2022 | Prva liga Telemach
Celjani napolnili mrežo Aluminija
Nogometaši Celja so v 32. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Kidričevem premagali Aluminij s 6:0 (4:0).
24.04.2022 | Prva liga Telemach
Koper z novo zmago še naprej tik pod vrhom
Nogometaši Kopra so v 32. krogu Prve lige Telemach premagali Olimpijo s 1:0 (1:0).
Slavje Domžal pri Bravu
Nogometaši Domžal so v 32. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 2:0 (0:0).
Poraz Mure pri Radomljah
Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so v 32. krogu Prve lige Telemach v Domžalah premagali Muro s 3:2 (2:0).
23.04.2022 | Prva liga Telemach
Tabor - Maribor 1:2
Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 32. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:0).
22.04.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Aluminij - Celje
Spored tokratnega kroga zaključuje štajerski obračun. Bo pripadel Aluminiju ali Celju?
Pred tekmo: Koper - Olimpija
V nedeljo zvečer bo odigran derbi 32. kroga Prve lige Telemach. Se bodo veselili Primorci ali Ljubljančani?
Pred tekmo: Bravo - Domžale
Po pokalnem trilerju se bodo Šiškarji in Domžalčani pomerili še v prvenstvu. Kako se bo razpletlo tokrat?
Pred tekmo: Radomlje - Mura
Radomlje so v prejšnjem krogu odščipnile točko Mariboru, v soboto pa ob Kamniški Bistrici gostujejo državni prvaki. Mura ostaja za petami Olimpije, kakšno bo razmerje po 32. krogu prvenstva?
Pred tekmo: Tabor - Maribor
Znano je, kdo bo sredi maja igral v pokalnem finalu, konec tedna pa bo namenjen tekmam 32. kroga Prve lige Telemach. Tabor bo v uvodni tekmi kroga gostil Maribor.
19.04.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 31. kroga Prve lige Telemach
18.04.2022 | Prva liga Telemach
Zanesljiva zmaga Mure
Nogometaši Mure so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij z 3:0 (1:0).
16.04.2022 | Prva liga Telemach
Minimalna zmaga Olimpije
Nogometaši Olimpije so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 1:0 (0:0).