• 27.09.2021 | Prva liga Telemach
    Mreže v Fazanariji mirovale
    Nogometaši Mure in Kopra so se v 11. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 26.09.2021 | Prva liga Telemach
    Povratek Domžal za točko proti Mariboru
    Nogometaši Domžal in Maribora so se v 11. krogu Prve lige Telemach razšli s 3:3 (0:1).
    Bravo z zmago pri Aluminiju na vrh lestvice
    Nogometaši Aluminija so v 11. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu z 0:1 (0:0).
  • 25.09.2021 | Prva liga Telemach
    Radomlje presenetile Olimpijo
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 11. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kalcer Radomljam z 2:3 (2:1).
    Pred tekmo: Celje - Tabor
    Enajsti krog bosta s ponedeljkovo tekmo zaključila kluba, ki sta v aktualni sezoni že zamenjala trenerja. Celje je po slovesu Agrona Šalje prevzel Simon Sešlar, s Taborom pa se v knežje mesto vrača Dušan Kosić.
    Pred tekmo: Mura - Koper
    Mura se bo pred gostovanjem pri Tottenhamu pomerila še s Koprom, ki je po uspešnem nizu doživel dva zaporedna poraza. Kdo se bo veselil v Fazaneriji?
    Pred tekmo: Domžale - Maribor
    Maribor je po slovesu Simona Rožmana prekinil niz skromnih rezultatov, pred derbijem z Olimpijo pa bo gostoval ob Kamniški Bistrici. Domžale so pred dnevi izgubile prav v Stožicah, kako se bodo zoperstavile Štajercem?
    Pred tekmo: Aluminij - Bravo
    Nedeljsko dogajanje bosta odprli ekipi, ki sta v razmaku nekaj dni slavili na Bonifiki. Aluminij po skalpu Kopra pričakuje Bravo, ki je bil po slavju na Primorskem uspešnejši še od Radomelj.
  • 24.09.2021 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Radomlje
    Olimpija je z zmago nad Domžalami in ob pomoči Aluminija ujela vodilni Koper, v soboto pa se bo pomerila še z enim predstavnikom domžalske občine. V Stožice prihajajo Radomlje.