• 26.01.2023 | Prva liga Telemach
    Celjani boljši od srbskega drugoligaša
    Celjani so na pripravah v hrvaški Istri odigrali novo pripravljalno srečanje, z izidom 6:1 so bili boljši od srbskega drugoligaša Radničkega. Mrežo kluba iz Beograda je v drugem polčasu trikrat zatresel Gregor Bajde, v prvem delu tekme pa je po golu Denisa Popovića dvakrat zadel Ibrahim Kargbo.
    Stojinović okrepil poljsko Jagiellonio
    Dušan Stojinović še drugič v karieri zapušča Celje, osrednji branilec se je pridružil Jagiellonii. Dvaindvajsetletni nogometaš je s poljskim prvoligašem sklenil pogodbo do leta 2025.
  • 25.01.2023 | Prva liga Telemach
    Maribor remiziral z novim golom Vipotnika, Gorica napolnila mrežo Kolubare
    Maribor je z novim golom Žana Vipotnika remiziral s sofijsko Slavio, Goričani pa so z udarnim uvodom napolnili mrežo srbskega prvoligaša Kolubare. Koprčani so po enajstmetrovki v drugem polčasu izgubili z Zorjo, Sežanci so premagali Kranjčane, Radomljani pa Grosupeljčane.
    Vidaković po minute v Gruzijo
    Vladan Vidaković v nadaljevanju sezone ne bo del mariborske zasedbe, srbski vezist bo do konca leta 2023 kot posojeni član vijoličastih igral za gruzijski Dinamo Batumi.
  • 24.01.2023 | Prva liga Telemach
    Brekalo novi član Gorice
    Miran Srebrnič bo lahko v nadaljevanju sezone računal tudi na Filipa Brekala. Gorica si je 20-letnega levega bočnega branilca izposodila od zagrebškega Dinama.
  • 23.01.2023 | Prva liga Telemach
    Mura izgubila prvo preizkušnjo na turških tleh, Celjani do tesne zmage
    Nogometaši Mure se na prve tekme nadaljevanja Prve lige Telemach pripravljajo v Turčiji, kjer so danes izgubili z avstrijskim prvoligašem Riedom. Celjani so v Umagu premagali Kolubaro, mrežo srbskega prvoligaša je po odboju zatresel mladi Lucas Mačak.
    Kompan Breznik in Šušnjara oblekla dres Tabora
    V Sežani so včeraj potrdili prihod Žana Beširja, danes pa z javnostjo delili še vest o dveh novincih. Zasedba Dušana Kosića je močnejša za Miho Kompana Breznika in Luko Šušnjaro.
    Vipotnik in Iličić znova za zmago Maribora
    Nogometaši Maribora so odigrali prvo pripravljalno tekmo po selitvi v turški Belek. Vijoličasti so z goloma Žana Vipotnika in Josipa Iličića, ki je ob enajstmetrovki vknjižil še asistenco, premagali beograjski Čukarički.
  • 22.01.2023 | Prva liga Telemach
    Koprčani Beširja posodili Taboru
    Žan Bešir bo do konca sezone kot posojeni član Kopra nosil dres sežanskega Tabora. Dvaindvajsetletnik je jeseni branil barve Gorice.