1.krog |
29.07.2023 ob 18.00 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 0 : 1 | ND Dravinja |
2.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 6 : 1 | ND Dravinja |
3.krog |
25.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 3 : 0 | Krka |
4.krog |
14.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 3 : 0 | ND Dravinja |
5.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 0 | ND Ilirija |
6.krog |
02.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 0 | ND Dravinja |
7.krog |
09.09.2023 ob 16.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 0 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
8.krog |
16.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 2 : 1 | ND Dravinja |
9.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 5 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
10.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 0 | ND Dravinja |
11.krog |
01.10.2023 ob 15.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 1 : 1 | NK Tolmin |
12.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | ND Dravinja |
13.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 1 | Vitanest Bilje |
14.krog |
21.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 0 | ND Dravinja |
15.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 1 | ND Lendava 1903 |
16.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 1 | Jadran Dekani |
17.krog |
11.11.2023 ob 14.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 2 : 1 | Triglav Kranj |
18.krog |
17.11.2023 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 2 : 1 | ND Dravinja |
19.krog |
03.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 3 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
20.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 1 : 3 | Dravinja |
21.krog |
16.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 1 | Gorica |
22.krog |
24.03.2024 ob 15.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 2 | Dravinja |
23.krog |
30.03.2024 ob 15.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 0 | Primorje eMundia |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 3 : 1 | Dravinja |
25.krog |
14.04.2024 ob 17.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
26.krog |
19.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 1 : 1 | Dravinja |
27.krog |
27.04.2024 ob 17.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 4 | Brinje Grosuplje |
28.krog |
04.05.2024 ob 17.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 0 : 0 | Dravinja |
29.krog |
12.05.2024 ob 17.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | : | Rudar Velenje |
30.krog |
19.05.2024 ob 15.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Dravinja |
DRAVINJA |
---|
Dobrava pri Konjicah 2 3210 Slovenske Konjice tel: 03/575-42-70 fax: 03/575-42-70 email: nd.dravinja@gmail.com www: www.nd-dravinja.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Ramšak | 6 |
2. | Aljaž Vodopivec | 4 |
3. | Luka Privošnik | 3 |
4. | Andraž Kolar | 2 |
Žiga Čakš | 2 | |
Mateo Koprivc | 2 | |
Matic Kopač | 2 | |
Lovro Grajfoner | 2 | |
9. | Davorin Gosak | 1 |
Aleksandar Radić | 1 | |
Luka Petek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 28 | 56 | |
3 | Gorica | 28 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 28 | 51 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 28 | 50 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 28 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 28 | 36 | |
9 | TKK Tolmin | 28 | 32 | |
10 | Vitanest Bilje | 28 | 31 | |
11 | Dravinja | 28 | 30 | |
12 | Jadran Dekani | 28 | 30 | |
13 | Ilirija 1911 | 28 | 28 | |
14 | Krka | 28 | 27 | |
15 | Tabor Sežana | 28 | 26 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 28 | 24 |