26. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  04.03.2020

CB24 Tabor Sežana

  :  

Olimpija Ljubljana

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 2 : 0 Triglav Kranj
P
Maribor 4 : 2 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 2 : 1 Domžale
P
Bravo 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Celje
Olimpija Ljubljana
P
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Z
Rudar Velenje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 4 : 2 Triglav Kranj
N
Maribor 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 4 : 2 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 12 0 1 11 3
Olimpija Ljubljana 12 11 1 0 46
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 6 0 1 5 2
Olimpija Ljubljana 6 5 1 0 24
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 6 0 0 6 1
Olimpija Ljubljana 6 6 0 0 22



Vse medsebojne tekme

U15Z 10/11  25.krog  Ljubljana, Bežigrad - umetna trava, 23.04.2011, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
U15Z 10/11  10.krog  Sežana, Rajko Štolfa, 09.10.2010, ob 15.30  - 0:7  (0:4) 
U15Z 09/10  30.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 05.06.2010, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
U15Z 09/10  15.krog  Sežana, "Rajko Štolfa", 14.11.2009, ob 14.00  - 1:1  (0:1) 
U15Z 08/09  16.krog  Sežana, "RAJKO ŠTOLFA", 22.11.2008, ob 14.00  - 0:4  (0:4) 
U15Z 08/09  1.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 09.08.2008, ob 18.00  - 5:1  (3:0) 
U15Z 07/08  21.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 20.05.2008, ob 18.30  - 2:0  (1:0) 
2.SKL Z 07/08  20.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 20.04.2008, ob 15.00  - 4:0  (1:0) 
2.SML Z 07/08  20.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 20.04.2008, ob 17.00  - 3:0  (2:0) 
U15Z 07/08  8.krog  Sežana, Sežana, 29.09.2007, ob 16.30  - 0:4  (0:1) 
2.SML Z 07/08  7.krog  Sežana, Sežana, 23.09.2007, ob 16:30  - 0:1  (0:0) 
2.SKL Z 07/08  7.krog  Sežana, Sežana, 23.09.2007, ob 14:30  - 1:7  (1:0) 

26. krog
Aluminij  :  Mura
CB24 Tabor Sežana  :  Olimpija Ljubljana
Celje  :  Rudar Velenje
Bravo  :  Triglav Kranj
Domžale  :  Maribor

LESTVICA
1 Aluminij 6 14
2 Olimpija Ljubljana 6 13
3 Mura 5 11
4 Celje 6 9
5 CB24 Tabor Sežana 6 9
6 Maribor 6 6
7 Triglav Kranj 6 6
8 Bravo 6 5
9 Rudar Velenje 6 3
10 Domžale 5 2

STRELCI
1. Luka Štor 4
Senijad Ibričić 4
Luka Bobičanec 4
Ante Vukušić 4
Predrag Sikimić 4
6. Dario Vizinger 3
David Tijanić 3
Aljoša Matko 3
Luka Majcen 3
Mitja Lotrič 3
11. Luka Šušnjara 2
Amadej Maroša 2
Žiga Škoflek 2
Luka Kerin 2
Rudi Požeg Vancaš 2
Dino Hotić 2
Luka Menalo 2
Endri Cekici 2
Asmir Suljić 2
Nikola Leko 2

DELI NA