33. krog |  ŠRC Bonifika | 

Koper

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Koper 2 : 0 Domžale
N
Aluminij 1 : 1 Koper
P
Koper 1 : 3 Mura
N
Bravo 0 : 0 Koper
Z
Gorica 2 : 4 Koper
Aluminij
Z
Mura 1 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Koper
P
Gorica 2 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
P
CB24 Tabor Sežana 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 9 4 5 0 12
Aluminij 9 0 5 4 4
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 4 3 1 0 5
Aluminij 4 0 1 3 0
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 5 1 4 0 7
Aluminij 5 0 4 1 4



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.10.2020, ob 17.00  Aluminij - Koper 1:1  (0:1) 
16/17  29.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 17.04.2017, ob 16.00  Aluminij - Koper 2:2  (0:1) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 03.12.2016, ob 16.00  Koper - Aluminij 1:0  (0:0) 
16/17  11.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 25.09.2016, ob 15.00  Aluminij - Koper 0:0  (0:0) 
16/17  2.krog  ŠRC Bonifika, 23.07.2016, ob 18.15  Koper - Aluminij 1:0  (0:0) 
12/13  28.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 13.04.2013, ob 18.00  Luka Koper - Aluminij 3:0  (1:0) 
12/13  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.11.2012, ob 14.00  Aluminij - Luka Koper 1:1  (1:0) 
12/13  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.09.2012, ob 20.00  Luka Koper - Aluminij 0:0  (0:0) 
12/13  1.krog  Kidričevo, športni park NK Aluminij, 01.08.2012, ob 17.00  Aluminij - Luka Koper 0:3  (0:1) 

33. krog
Mura  :  Bravo
Koper  :  Aluminij
Gorica  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Maribor
CB24 Tabor Sežana  :  Celje

LESTVICA
1 Mura 7 13
2 Maribor 7 12
3 Olimpija Ljubljana 7 12
4 CB24 Tabor Sežana 7 12
5 Bravo 7 10
6 Koper 7 9
7 Domžale 7 8
8 Celje 7 8
9 Aluminij 7 8
10 Gorica 7 4

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 5
2. Đorđe Ivanović 4
3. Andrija Filipović 3
Jasmin Mešanović 3
Christos Rovas 3
Rok Kronaveter 3
Žan Žužek 3
Dario Kolobarić 3
Nino Kouter 3
10. Jure Matjašič 2
Kevin Žižek 2
Nemanja Mitrović 2
Kehinde Mathias Oyewusi 2
Tamar Svetlin 2
Filip Dangubić 2
Luka Bobičanec 2
Senijad Ibričić 2
18. Miha Kancilija 1
Mario Babić 1
Endri Cekici 1

DELI NA