36. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  21.05.2022

Aluminij

  :  

CB24 Tabor Sežana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Mura 3 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Bravo
Z
Koper 1 : 3 Aluminij
P
CB24 Tabor Sežana 4 : 0 Aluminij
CB24 Tabor Sežana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
N
CB24 Tabor Sežana 0 : 0 Domžale
N
Celje 2 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Mura
Z
CB24 Tabor Sežana 4 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 9 2 3 4 8
CB24 Tabor Sežana 9 4 3 2 13
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 1 1 2 3
CB24 Tabor Sežana 4 2 1 1 4
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 1 2 2 5
CB24 Tabor Sežana 5 2 2 1 9



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 19.09.2021, ob 15.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 4:0  (1:0) 
20/21  30.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.04.2021, ob 15.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2  (0:2) 
20/21  21.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 14.02.2021, ob 14.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1  (0:1) 
20/21  12.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 22.11.2020, ob 15.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:0  (0:0) 
20/21  3.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.09.2020, ob 16.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 3:1  (1:0) 
19/20  28.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 17.06.2020, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2  (0:0) 
19/20  19.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 30.11.2019, ob 13.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 21.09.2019, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0  (2:0) 
19/20  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.07.2019, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2  (0:1) 

36. krog
Kalcer Radomlje  :  Domžale
Celje  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Maribor
Aluminij  :  CB24 Tabor Sežana
Bravo  :  Koper

LESTVICA
1 Koper 13 27
2 Bravo 13 23
3 Olimpija Ljubljana 13 23
4 Maribor 13 21
5 Mura 13 20
6 CB24 Tabor Sežana 13 16
7 Celje 13 15
8 Domžale 13 12
9 Aluminij 13 11
10 Kalcer Radomlje 13 9

STRELCI
1. Maks Barišič 9
2. Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
4. Kaheem Anthony Parris 5
Almedin Ziljkić 5
6. Armin Đerlek 4
Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Ivan Božić 4
9. Senijad Ibričić 3
Sacha Varga 3
Kai Cipot 3
Bede Amarachi Osuji 3
Loren Maružin 3
Arnel Jakupović 3
Sandi Ogrinec 3
Nino Žugelj 3
Žan Medved 3
Marko Krivičić 3
Blaž Vrhovec 3
Amadej Maroša 3

DELI NA