Sodniki: | Čontala Matej (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč) |
Delegat: | Anželj Damjan |
Št. gledalcev: | 250 |
Fužinar Vzajemci | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Fužinar Vzajemci |
Z |
Fužinar Vzajemci | 3 : 2 | Rogaška |
Z |
Krško | 0 : 1 | Fužinar Vzajemci |
Z |
Fužinar Vzajemci | 2 : 0 | Vitanest Bilje |
P |
Roltek Dob | 1 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Rogaška | |||
---|---|---|---|
Z |
Rogaška | 2 : 1 | Jadran Dekani |
P |
Fužinar Vzajemci | 3 : 2 | Rogaška |
P |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Rogaška |
P |
Rogaška | 0 : 2 | Krško |
N |
Vitanest Bilje | 1 : 1 | Rogaška |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNK Fužinar, socialno podjetje | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | ||
Rogaška | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | ||
Rogaška | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | ||
Rogaška | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 |
22/23 | 22.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 29.03.2023, ob 16.00 | Fužinar Vzajemci | - | Rogaška | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 11.09.2022, ob 16.30 | Rogaška | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 21.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.03.2022, ob 15.00 | Fužinar Vzajemci | - | Rogaška | 3:1 | (3:0) |
21/22 | 6.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 05.09.2021, ob 16.30 | Rogaška | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 19.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 23.11.2019, ob 13.30 | Fužinar Vzajemci | - | Rogaška | 3:2 | (2:1) |
19/20 | 4.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 17.08.2019, ob 17.00 | Rogaška | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:1 | (2:1) |
18/19 | 21.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.03.2019, ob 16.00 | Rogaška | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 0:4 | (0:2) |
18/19 | 6.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 08.09.2018, ob 16.30 | Fužinar | - | Rogaška | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 02.04.2018, ob 16.00 | Rogaška | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 4:2 | (2:2) |
17/18 | 6.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.09.2017, ob 16.30 | Fužinar Ravne Systems | - | Rogaška | 2:1 | (2:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 3 | Kalcer Radomlje |
Brežice Terme Čatež | 2 : 1 | Koroška Dravograd |
Jadran Dekani | 1 : 1 | Krško |
Fužinar Vzajemci | 3 : 2 | Rogaška |
Gorica | 2 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Krka | 2 : 2 | Vitanest Bilje |
Nafta 1903 | 0 : 3 | Koper |
Brda | 3 : 3 | Roltek Dob |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Koper | 20 | 44 | |
2 | Gorica | 20 | 41 | |
3 | Kalcer Radomlje | 20 | 40 | |
4 | Nafta 1903 | 20 | 37 | |
5 | Fužinar Vzajemci | 20 | 37 | |
6 | Krško | 20 | 31 | |
7 | Krka | 20 | 31 | |
8 | Vitanest Bilje | 20 | 29 | |
9 | Roltek Dob | 20 | 29 | |
10 | Jadran Dekani | 20 | 24 | |
11 | Drava Dakinda Ptuj | 20 | 21 | |
12 | Beltinci Klima Tratnjek | 20 | 20 | |
13 | Brda | 20 | 19 | |
14 | Brežice Terme Čatež | 20 | 16 | |
15 | Rogaška | 20 | 14 | |
16 | Koroška Dravograd | 20 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Medved | 14 |
Lovre Čirjak | 14 | |
3. | Sacha Varga | 13 |
Jaka Bizjak | 13 | |
5. | Edi Baša | 10 |
6. | Tadej Trdina | 9 |
Anže Pišek | 9 | |
Nermin Haljeta | 9 | |
Peter Kogelnik | 9 | |
Matej Potokar | 9 | |
11. | Bede Amarachi Osuji | 8 |
Lamin Colley | 8 | |
Žan Nikolić | 8 | |
Luka Volarič | 8 | |
Kristijan Šipek | 8 | |
Luka Stepančič | 8 | |
17. | Etien Velikonja | 7 |
Kehinde Mathias Oyewusi | 7 | |
19. | Mateo Verunica | 6 |
Geancarlo Costa Slaviero | 6 |