Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč) |
Delegat: | Vozlič Vinko |
Št. gledalcev: | 200 |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 0 : 2 | Rogaška |
P |
Ilirija 1911 | 3 : 1 | Krško |
Z |
Krško | 2 : 1 | Rudar Velenje |
N |
Krško | 2 : 2 | Krka |
P |
Primorje | 3 : 2 | Krško |
Fužinar Vzajemci | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Dekani | 4 : 1 | Fužinar Vzajemci |
P |
Fužinar Vzajemci | 0 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 0 | Fužinar Vzajemci |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Rudar Velenje |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krško | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krško | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 |
22/23 | 20.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 12.03.2023, ob 14.00 | Fužinar Vzajemci | - | Krško | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 5.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 27.08.2022, ob 17.00 | Krško | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 17.krog | Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 20.11.2021, ob 13.30 | Fužinar Vzajemci | - | Krško | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 2.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 08.08.2021, ob 17.30 | Krško | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:2 | (0:1) |
20/21 | 22.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 22.05.2021, ob 17.00 | Krško | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 0:4 | (0:3) |
20/21 | 5.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 05.09.2020, ob 16.30 | Fužinar Vzajemci | - | Krško | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 18.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 19.11.2019, ob 17.00 | Krško | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 3.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 10.08.2019, ob 17.30 | Fužinar Vzajemci | - | Krško | 2:4 | (0:2) |
5. krog | ||
---|---|---|
Rogaška | 3 : 3 | Nafta 1903 |
Aluminij | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Krka | 1 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vitanest Bilje | 0 : 4 | Jadran Dekani |
Krško | 1 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Primorje | 1 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Roltek Dob | 0 : 4 | Rudar Velenje |
Ilirija 1911 | 5 : 0 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Filip Kosić | 11 | |
Dejan Djermanović | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Marko Nunić | 9 |
Tai Matea Panić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Lan Piskule | 8 |
Chris Cener | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Anel Hajrić | 7 |
Faris Zubanović | 7 | |
Jaša Martinčič | 7 |