Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč) |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 1500 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
N |
Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Fužinar Vzajemci | 0 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 0 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Jadran Dekani | 1 : 3 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | ||
ND Lendava 1903 | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | ||
ND Lendava 1903 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | ||
ND Lendava 1903 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 |
23/24 | 23.krog | Lendava, Športni park Lendava, 30.03.2024, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | Beltinci Klima Tratnjek | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 8.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 15.09.2023, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 27.krog | Lendava, Športni park Lendava, 30.04.2023, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 12.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 16.10.2022, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 4:3 | (2:0) |
21/22 | 29.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 13.05.2022, ob 17.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Lendava, Športni park Lendava, 29.10.2021, ob 18.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Lendava, Športni park Lendava, 29.08.2020, ob 20.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 4:1 | (2:0) |
19/20 | 17.krog | Lendava, Športni park Lendava, 09.11.2019, ob 16.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 2:2 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 04.08.2019, ob 17.30 | Beltinci | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 19.krog | Lendava, Športni park Lendava, 17.03.2019, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | ND Beltinci | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 26.08.2018, ob 17.00 | Beltinci | - | ND Lendava 1903 | 2:4 | (0:2) |
12. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 3 : 2 | Aluminij |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Primorje | 0 : 1 | Ilirija 1911 |
Jadran Dekani | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Krka | 3 : 0 | Krško |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Rogaška |
Rudar Velenje | 3 : 2 | Fužinar Vzajemci |
Beltinci Klima Tratnjek | 4 : 3 | Nafta 1903 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Filip Kosić | 11 | |
Dejan Djermanović | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Marko Nunić | 9 |
Tai Matea Panić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Lan Piskule | 8 |
Chris Cener | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Anel Hajrić | 7 |
Faris Zubanović | 7 | |
Jaša Martinčič | 7 |