Rudarj je v prvem krogu Prve lige doma izgubil proti Domžalam z 0:2 (0:0).
Celjani šokirali Stožice
Olimpija je v prvem krogu Prve lige doma izgubila proti CM Celju z 0:3 (0:0).
16.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred prvim krogom Prve lige
Z današnjo tekmo med Mariborom in Hit Gorico se pričenja 1. krog 21. sezone prve slovenske nogometne lige, ki tudi letos nosi ime Prva liga. Po vseh težavah s sestavo lige bo v ligi vendarle igralo deset klubov, novinec je letos le murskosoboška Mura, ki se tako po dolgih letih (kot nov klub) vrača v druščino najboljših.
Uvod pripadel vijolicam
Maribor je v uvodni tekmi 21. državnega prvenstva doma premagal Hit Gorico z 2:1 (0:0).

Maribor - Hit Gorica
Oglejte si vrhunce tekme 1. kroga Maribor - Hit Gorica.
15.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor z Maccabijem?
Na sedežu Evropske nogometne zveze (Uefa) v Nyonu so opravili žreb tretjega kroga kvalifikacij za Ligo prvakov. Mariborčani se bodo, v kolikor uspejo premagati Dudelange (v Ljudskem vrtu so slavili z 2:0), pomerili z zmagovalcem tekme med Maccabijem Haifo in Borcem iz Banja Luke. Izraelci so prvo tekmo dobili s 5:1 in si praktično že zagotovili napredovanje.
Olimpija najverjetneje na Dunaj
Na sedežu Evropske nogometne zveze (Uefa) v Nyonu so opravili žreb tretjega kroga kvalifikacij evropske lige. Ljubljanska Olimpija, ki si je z zmago 2:0 v četrtek pripravila lepo popotnico proti Bohemianu, se bo v primeru uspeha prihodnji četrtek v nadaljevanju pomerila z zmagovalcem dvoboja Rudar Plevlja - Austria Dunaj.
Ljubljančani z lepo prednostjo na Irsko
Nogometaši ljubljanske Olimpije so na prvi tekmi 2. kroga kvalifikacij za evropsko ligo z 2:0 (1:0) premagali Bohemian iz Irske. Za Ljubljančane je oba zadetka dosegel Dare Vršič; prvega v 45. minuti z bele točke, drugega pa v 76. minuti iz prostega strela. Povratna tekma bo v Dublinu čez teden dni.
Domžalčanom ni uspelo
Nogometaši Domžal so v prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za evropsko ligo doma izgubili proti RNK Splitu z 1:2 (0:1).
14.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija in Domžale po domačo zmago
Nogometaše Olimpije in Domžal nocoj čakata srečanji drugega kroga kvalifikacij za Evropsko ligo. Ljubljančani so v prvem krogu izločili Široki Brijeg, medtem ko Domžalčani, slovenski pokalni prvaki, v kvalifikacije vstopajo v tem krogu. Nasprotnika Bohemians in Split.
13.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Mariboru lepa prednost pred povratno tekmo
Nogometaši Maribora so v prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za ligo prvakov v Ljudskem vrtu premagali F91 Dudelange z 2:0 (2:0).
12.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Milanič: »Pričakujem zmagovit Maribor!«
Tako je že po superpokalni tekmi, ki so jo Štajerci sicer izgubili (z 2:1 so slavili pokalni zmagovalci), razmišljal strateg vijoličastih. Če so Koprčani in Ljubljančani s kvalifikacijami za Uefino evropsko ligo otvorili evropsko poletje, je sedaj na vrsto prišel še boj za Ligo prvakov. Na Ljudskem vrtu danes gostuje luksemburški Dudenlange.
08.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija suverena v Stožicah
Nogometaši ljubljanske Olimpije so na povratni tekmi 1. kroga kvalifikacij za evropsko ligo s 3:0 (2:0) premagali Široki Brijeg iz BiH. Za Ljubljančane je dvakrat zadel Dalibor Radujko (15., 18. minuta), tretji gol pa je v 49. minuti dosegel Dare Vršič. Prva tekma se je končala z izidom 0:0. Nogometaše Olimpije v 2. krogu čaka irski Bohemian.
Koprčani končali evropske nastope
Nogometaši Luke Koper so izgubili na povratni tekmi 1. kroga kvalifikacij za evropsko ligo proti Šahtarju iz Karagandija z 1:2 in izpadli iz nadaljnjega tekmovanja. Prva tekma v Kopru pred tednom dni se je končala z rezultatom 1:1.
07.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija in Koper po napredovanje
Medtem, ko so Mariborčani dobili nasprotnika v drugem krogu kvalifikacij za Ligo prvakov, pomerili se bodo z luksemburškim Dudelangeom, pa dva slovenska kluba danes čaka prvi boj za napredovanje. Olimpija je po remiju brez zadetkov pri Širokem v dokaj ugodnem položaju, medtem ko morajo Koprčani v Karagandiju doseči zadetek.
01.07.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Koprčani zapravili zmago
Nogometaši Kopra so na prvi tekmi prvega kroga kvalifikacij ze Uefino evropsko ligo zapravili zmago na domači Bonifiki. Potem ko so bili celo tekmo boljši od Shakhtar Karagandija in vodili do 93. minute, so gosti v izdihljajih srečanja izenačili z bele točke.
30.06.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Ljubljnačani brez zadetkov iz Širokega Brijega
Nogometaši ljubljanske Olimpije in Širokega Brijega so se na prvi tekmi 1. kroga kvalifikacij za evropsko ligo razšli z neodločenim izidom 0:0. Povratna tekma bo čez teden dni v Ljubljani.
28.06.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija in Koper začenjata evropsko popotovanje
Nogometaši ljubljanske Olimpije in Luke Koper že končujejo tekmovalni premor. V četrtek slovenski ekipi čakata prvi tekmi 1. kvalifikacijskega kroga za evropsko ligo. Olimpija bo v četrtek ob 20.45 gostovala v Širokem Brijegu, Koprčani pa bodo ob isti uri na Bonifiki gostili Šahtar Karagandi.
27.06.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
V Slovenijo Španke
Pozornost ženskega nogometnega kluba Krka je bila v petek usmerjena v Švico, kjer se je odvijal žreb kvalifikacijskih skupin ženske različice Lige prvakinj. Kot smo že poročali, bo Slovenija, oziroma ŽNK Krka, turnir gostila v Krškem in Ivančni Gorici. V Slovenijo prihajajo Španke, Irke in Estonke.
23.06.2011 | Prva liga Telekom Slovenije
Na Brdu izžrebali pare
NZS in Združenje 1. SNL sta podelila priznanja za dosežke v minuli sezoni in opravila žreb tekmovalnih parov za tekmovalno leto 2011/12.