Datum od
Datum do

16.08.2021 | Sodniki
Izkušena Tanja Subotić s pomočnico v BiH, Aleksandra Česen pa s pomočnico v Grčijo
Na dveh kvalifikacijskih turnirjih za uvrstitev v žensko ligo prvakov v sezoni 2021/2022, ki se bosta odvila v Bih in Grčiji bosta sodili Tanja Subotić s pomočnico Sladjano Jovičić in Aleksandra Česen skupaj s pomočnico Stašo Špur.
16.08.2021 | 1. SFL
Za Dobrepoljem teden dni dela
Teden dni vadijo in se pripravljajo na novo sezono tudi v ekipi FK Dobrepolje, ki so se po naknadnem pozivu odločili, da se vnovič preizkusijo v 1. SFL. »Veseli smo, da smo poleg. Verjamem, da bomo pokazali še več kot v lanski sezoni, ki je bila za nas prva,« pravi trener članov Dani Kaljevič, pri delu mu bo asistiral Saša Đorđević
15.08.2021 | Prva liga Telemach
Koper s preobratom do zmage v Stožicah
Koprčani so s preobratom v drugem polčasu, ki ga je z dvema goloma dokončal Maks Barišić, podaljšali serijo neporaženosti, Olimpiji pa so zadali prvi ligaški poraz v letošnji sezoni
Dvoboj Mure in Radomelj prekinila močna nevihta
Tekma petega kroga Prve lige Telemach med Muro in Radomljami je bila zaradi hudega naliva in posledično razmočenega igrišča prekinjena v 60. minuti pri rezultatu 2:2.
15.08.2021 | 2. SNL
Gorica slavila v Brežicah, Triglav še do tretje zmage
Goričani so v Brežicah dobili uvodno srečanje tretjega kroga 2. SNL, varovanci Mirana Srebrniča so zmago potrdili s tremi goli v prvem polčasu. Triglav še ni oddal točke, Dob je Krškemu zabil sedem, Nafta pa Dravi šest zadetkov.
15.08.2021 | 1. SŽNL
Danes za točke SŽNL tudi v Ljubljani in Velesovem
Ob tekmi v Bratoncih, kjer se bosta danes pomerili ekipi ŽNK Nona Pomurje Beltinci in ŽNK Radomlje, tekma se začne ob 11. uri s spletnim prenosom na spletni strani Nogometne zveze Slovenije, bodo ob 11. uri začeli tudi na Gorenjskem, kjer pri ŽNK Cerklje gostuje ajdovska ekipa Primorje Gaia Naturelle, ob 17. uri pa je na sporedu še novi mestni ljubljanski derbi.
14.08.2021 | Prva liga Telemach
Maribor ugnal Sežance in ostal na vrhu
Maribor je v petem krogu vknjižil še četrto zmago. Štajerce sta v dvoboju s Taborom na vrh ligaške razpredelnice popeljala Marko Alvir in Danijel Šturm, ki se je razveselil prvoligaškega prvenca.
Bravo v Domžalah podaljšal uspešno serijo
Nogometaši ljubljanskega Brava so z zmago ob Kamniški Bistrici podaljšali niz neporaženosti, s skalpom Domžal pa so se vsaj za nekaj časa zavihteli na vrh lestvice.
14.08.2021 | 1. SŽNL
Po generalki proti Dinamu odločno v sezono
Ambiciozno in podjetno so novo sezono zastavili v ekipi ŽNK Radomlje. Že 30. sezono SŽNL pa ekipa Radomelj, vodi jo trener Aljaž Gornik, začenja v Pomurju. Jutri, v nedeljo, ob 11. uri se bodo Radomljanke pomerile s Pomurkami, tekma pa bo tudi v neposrednem prenosu na Nzs.si.
14.08.2021 | Futsal ženska A reprezentanca
Zbor v Mariboru, misli pri kvalifikacijah
Pred žensko futsal reprezentanco je v mesecu oktobru kvalifikacijski turnir za uvrstitev na EP 2021. Do takrat bo za igralkami že nekaj krogov domače lige, kjer bo po novem igralo kar šest klubov.
13.08.2021 | Prva liga Telemach
Celje in Aluminij brez zadetkov
Uvodni obračun petega kroga Prve lige Telemach ni ponudil zadetkov. Nogometaši Celja in Aluminija so po razgibanem zaključku dvoboja na svoj račun dodali četrto točko sezone.
13.08.2021 | A
Pričela se je paketna prodaja vstopnic za Slovaško in Malto
Slovenska nogometna reprezentanca septembra nadaljuje s kvalifikacijami za svetovno prvenstvo 2022. Slovenija se bo v Stožicah pomerila s Slovaško in Malto, za konec septembrske akcije pa sledi še gostovanje v Splitu. Vstopnice za domači kvalifikacijski tekmi so že v prodaji za člane navijaške skupnosti Biti kot eno.
13.08.2021 | 1. SŽNL
Jubilejno sezono začenjamo s prenosom iz Bratoncev
V nedeljo, 15. avgusta, se začenja jubilejna 30. sezona Slovenske ženske nogometne lige, v tej sezoni pa se bo v tekmovanju merilo osem ekip. Naslov državnih prvakinj brani ekipa ŽNK Nona Pomurje Beltinci. V ligi sta dva novinca: ekipi ŽNK Doxakey s Ptuja in ŽNK Ljubljana. Tudi v novi sezoni s spletnimi prenosi, prvi že v nedeljo, 15.8., ko bodo kamere v Bratoncih, kjer Pomurke gostijo Radomljanke.
Palma postala uradna turistična agencija Prve lige Telemach
Nogometna zveza Slovenije je s turistično agencijo Palma sklenila sodelovanje v okviru Prve lige Telemach, ki bo slovenskim prvoligašem prineslo nove možnosti za dodaten razvoj.
Pred tekmo: Olimpija - Koper
Olimpija se je z novim porazom poslovila od evropske fronte, po zgoščenem sporedu preizkušenj pa na zmaje čaka spočiti Koper. Kanarčki v minulem vikendu niso imeli obveznosti, po treh krogih pa so še neporaženi.
13.08.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžale novega napadalca našle na Jamajki
Rumeni družini se je pridružil novi napadalec, Domžale so ga našle na Jamajki. Devetnajstletni Ranaldo Biggs je po Parrisu in Nicholsonu že tretji Jamajčan ob Kamniški Bistrici. Ob prvi selitvi v tujino je s klubom sklenil triletno pogodbo.
Filipović zapušča Fazanerijo
Andrija Filipović se po 36 nastopih poslavlja od soboške Fazanerije. Hrvaški nogometaš in vodstvo državnih prvakov sta danes sklenila dogovor o sporazumni prekinitvi pogodbe.
12.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Zmaji evropsko pot zaključili z novim porazom
Olimpija se je od kvalifikacij UEFA Evropske konferenčne lige poslovila s porazom. Oslabljena Santa Clara je v Stožicah vknjižila še drugo zmago, napredovanje Portugalcev je sredi drugega polčasa potrdil Rui Costa.
Mura bo v Evropi igrala tudi jeseni
Mura bo tudi jeseni igrala na mednarodnem prizorišču. Državni prvak si je z zmago v Litvi že zagotovil skupinski del UEFA Evropske konferenčne lige, gol Žige Kousa pa je črno-bele popeljal v play-off UEFA Evropske lige. Sobočane zdaj čaka graški Sturm.
12.08.2021 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Maribor - Tabor
Mariborčani so poraz na derbiju omilili z zmago nad Radomljami, tokrat pa bodo doma pričakali Tabor, ki je nazadnje premoč priznal prav zmajem.