Datum od
Datum do

26.06.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Mura remizirala s Partizanom
Zadnja junijska sobota je postregla s pestrim sporedom pripravljalnih tekem. Mura je po vodstvu z dvema goloma remizirala s Partizanom, Maribor je ugnal Vojvodino, Olimpijo pa izgubila z moskovsko Lokomotivo. Bravo in Celje sta izgubila, Aluminija pa je priprave v Avstriji zaključil z zmago.
Mutavčić podaljšal, Maher in Žugelj ostajata v kadru
Marko Šuler, športni direktor Maribora, nadaljuje z oblikovanjem moštva za prihajajočo sezono. Novo dveletno pogodbo je podpisal Mirko Mutavčić, v Ljudskem vrtu pa ostajata tudi Rok Maher in Nino Žugelj, ki sta se v zadnjem prvenstvu kalila pri Bravu.
Iz Murske Sobote v Sežano
Filip Kosi je prvi poletni novinec v vrstah Kraševcev. Osemnajstletni Ljutomerčan se v sežanski Tabor seli po zaključku mladinskega staža pri soboški Muri, v dresu katere je odigral tudi dve prvoligaški tekmi.
Burin tri leta v Celju
Obrambna vrsta Celja bo naslednja tri leta močnejša za Matijo Burina. Nekdanji up Kopra in Olimpije je bil nazadnje član splitskega Hajduka, 20-letnik pa je v preteklosti nosil dres mladinskih selekcij Slovenije.
25.06.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Kidričani izgubili prvo preizkušnjo na avstrijskih tleh
Nogometaši Aluminija so se včeraj za nekaj dni preselili v Avstrijo, kjer bodo nadaljevali priprave na novo sezono. Danes so se pomerili z madžarsko Puškaš Akademijo.
Iz Šiške v Stožice
Mustafa Nukić se po 95 tekmah in 30 zadetkih poslavlja od Brava, a ostaja v prestolnici. Najboljši asistent minulega prvenstva je oblekel dres Olimpije, z zmaji je sklenil pogodbo do konca sezone 2022/23.
25.06.2021 | U16
Uspešni tudi v dvoboju s Severno Makedonijo
Reprezentanca Slovenije do 16 let je dobila tudi drugo tekmo Turnirja narodov. Srečanje s Severno Makedonijo je odločil zadetek ob koncu prvega polčasa, ki je padel po strelu Nika Kasala.
25.06.2021 | Sodniki
Čeferin v Anglijo
25.06.2021 | WU19
Korak do remija
Dekliška mladinska reprezentanca je s tekmo proti Bosni in Hercegovini sklenila priprave v Čatežu. Tudi v drugo je odšla zmaga v goste, 1:2 je bilo za Bosno in Hercegovino.
24.06.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani ugnali azerbajdžanskega prvaka
Nogometaši Domžal so po včerajšnjem gostovanju na Reki odigrali novo pripravljalno preizkušnjo. Na domači zelenici so se pomerili z Nefčijem, po preobratu pa so azerbajdžanskega prvaka premagali z izidom 2:1.
23.06.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Mura izgubila s prvakom BiH
Mura je po hrvaškem izgubila še z državnim prvakom BiH. Banjaluški Borac je na Skalni kleti slavil tesno zmago. Domžalčani so z minimalno razliko klonili na reški Rujevici, dvoboj Radomelj in Brava pa ni dal zmagovalcev.
23.06.2021 | WU19
Po dobrem polčasu slabše nadaljevanje
Dekliška mladinska reprezentanca je v Čatežu, kjer je na pripravah, odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem proti izbrani vrsti Bosne in Hercegovine. Uvodna tekma je pripadla gostjam, ki so slavile zmago s 4:2, ob polčasu je vodila Slovenija 2:0.
23.06.2021 | Futsal U21
Tesen poraz proti Franciji
Futsal reprezentanca do 21 let je s tekmo proti Franciji končala sezono. Po torkovi zmagi s 5:4 je danes zmaga pripadla gostom, ki so zmagali s 3:1. Edini gol za Slovenijo je dosegel Aljaž Ruis.
23.06.2021 | U16
Slovenci dobili prvo tekmo Turnirja narodov
Reprezentanca Slovenije do 16 let je v italijanskem Gradišču dobila prvo tekmo Turnirja narodov. Slovenci so po dveh zadetkih Nika Kasala v drugem polčasu premagali Albanijo.
Prvega julija žreb tekmovalnih parov
Nogometaši so dodobra zakorakli v priprave na prihajajoče izzive, Nogometna zveza Slovenije pa bo v četrtek, 1. julija, v Nacionalnem nogometnem centru Brdo izpeljala tradicionalno žrebanje tekmovalnih parov.
Najprej NZS center DU17, potem še tekma proti BiH
Po reprezentanci članic se v teh dneh v Čatežu mudi tudi dekliška mladinska reprezentanca, ki bo danes ob 18. uri odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem proti Bosni in Hercegovini. Druga tekma bo v petek, 25.6., ob 11. uri.
22.06.2021 | Futsal U21
Premagali Francijo
Futsal reprezentanca do 21 let bo sezono sklenila z dvema tekmama proti Franciji. Uvodna je bila že danes v Podčetrtku, slovenski mladi upi pa so na tekmi preobratov slavili zmago s 5:4. To je bila sicer že 81. tekma mlade reprezentance.
22.06.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Na Bonifiki predstavili prve novince
Novi koprski strateg Zoran Zeljković je ob prevzemu moštva napovedal, da bodo kanarčki v novo sezono zakorakali s pomlajeno zasedbo. Bonifiko je zapustila enajsterica nogometašev, danes pa so Primorci predstavili tri novince.
21.06.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Zmaji od debiju Miloševića iztržili remi
Nogometaši Olimpije so na prvi pripravljalni tekmi pod vodstvom novega stratega Sava Miloševića remizirali z azerbajdžanskim Nefčijem. Zadetka sta padla že v uvodnih minutah srečanja.
Azinović in Stare zapuščata Sežano
Nogometaši Tabora so pred dobrim tednom pričeli priprave na novo sezono. V prihajajočem prvenstva dresa Tabora ne bosta nosila Antonio Azinović in Marsel Stare.