Datum od
Datum do

17.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Gorica - Olimpija
Gorica na zmago čaka zadnje štiri kroge, sinje-modri so na reprezentančni premor odšli s tremi zaporednimi porazi. V soboto na sever Primorske prihaja vodilna Olimpija, ki se je s 14 tekem v Novi Gorici zgolj dvakrat vrnila poražena. Kako bo v soboto?
Pred tekmo: Krško - Luka Koper
Zadnje štiri kroge neporaženi Krčani bodo v prvi tekmi po premoru pričakali Koprčane. Primorci, ki so se lahko prvič po nekaj letih pohvalili tudi s članskim reprezentantom Slovenije, so v zadnjih tednih v nekoliko slabšem nizu. Kako bo na Gubcu?
16.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Celje - Rudar Velenje
Reprezentančni premor, še zadnji v letošnjem letu, gre h koncu, v ospredje se vrača Prva liga Telekom Slovenije in zadnjih pet jesenskih krogov, ki jih bodo s savinjsko-šaleškim derbijem odprli grofje in knapi. Kdo bo dobil lokalni spopad?
14.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Žilnik ni več trener Radomelj
Radomljani bodo v zaključni del jesenskega dela Prve lige Telekom Slovenije vstopili z novim strategom. Janija Žilnika, ki je pred šestim krogom nasledil Dejana Djuranovića, je po desetih tekmah brez zmage - mlinarji je v letošnji sezoni še niso okusili - nasledil dosedanji pomočnik Dave McDonough.
09.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 16. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
07.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 16. kroga
Slobodan Vuk se je s 35. zadetkom zavihtel na vrh klubske lestvice strelcev. Mario Lucas Horvat in Jure Travner sta presegla 16 tisoč minut v PLTS. Elvedin Džinić je odigral 200., Matej Pučko pa 150. tekmo v PLTS, ob tem pa presegel tudi 10 tisoč minut.
06.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Kronaveter z evrogolom odločil v Kopru
Nogometaši Olimpije so v 16. krogu prve lige Telekom Slovenije na gostovanju premagali Koper z 2:1 (1:0) in ponovno prevzeli vodstvo na lestvici.
Remi med Krškim in Radomljami
Nogometaši Krškega in Kalcerja Radomelj so se v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
05.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor v štajerskem derbiju ugnal Celjane
Nogometaši Maribora so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Celje z 2:0 (0:0).
Nova visoka zmaga Domžal
Nogometaši Domžal so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Gorico s 5:0 (3:0).
V Velenju brez zadetkov
Nogometaši Rudarja in Aluminija so se v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije v Velenju razšli brez golov.
04.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Luka Koper - Olimpija
Zadnja tekma pred dvotedenskim reprezentančnim premorom bo odigrana na koprski Bonifiki. Koprčani bodo skušali ponoviti avgustovski dosežek, ko so Olimpijo ugnali v Stožicah. Bodo zmaji nadaljevali v zadnjih letih uspešno tradicijo gostovanj na Obali?
Pred tekmo: Krško - Kalcer Radomlje
Nedelja bo dvotedenskim reprezentančnim premorom ponudila še dve srečanji. S popoldansko tekmo v posavski prestolnici bodo tekmovalni spored odprli Krčani in Radomljani, ki še vedno čakajo na prvo zmago sezone.
Pred tekmo: Maribor - Celje
V Ljudskem vrtu bomo spremljali derbi štajerskih tekmecev, Maribora in Celja. Tekmeca se v lokalni spopad podajata po tekmah, v katerih sta iztržila manj od pričakovanega. Vijolice so remizirale z Aluminijem, grofje so izgubili s Krškim.
Pred tekmo: Domžale - Gorica
Ob Kamniški Bistrici se bosta za nove točke udarili zasedbi, ki sta morali v minulem krogu priznati poraz. Domžalčani in Goričani so se v minuli sezoni dolgo bojevali za tretje mesto, ki so ga tudi na račun dveh zmag v medsebojnih tekmah zasedli rumeni.
03.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Rudar Velenje - Aluminij
Prvoligaši bodo med vikendom odigrali še zadnja srečanja pred novembrskim reprezentančnim premorom. 16. krog letošnje sezone bosta s tekmo v Velenju odprla Rudar in Aluminij, ki sta pred dobrim tednom presenetila višje postavljena nasprotnika.
02.11.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 15. kroga po izboru obiskovalcev
31.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 15. kroga
Miran Burgić je dosegel 40. prvoligaški gol v dresu Gorice. Gregor Sikošek je presegel mejo 4.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije. David Kovačič je 50. nogometaš, ki je v dresu Krškega zaigral v Prvi ligi Telekom Slovenije.
Navijaški izgredi škodovali kluboma in ugledu nogometa
Disciplinski sodnik NZS je sprejel ukrepe v primeru tekme Olimpija : Maribor.
30.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Rudar osvojil tudi Novo Gorico
Nogometaši Gorice so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:3 (0:0).