Datum od
Datum do

12.10.2021 | U19
Zadnji spopad kvalifikacij pripadel Italiji
Mladinska reprezentanca Slovenije je kvalifikacijski turnir za evropsko prvenstvo 2022 sklenila s porazom. V Gornji Radgoni so bili z izidom 1:3 boljši Italijani, ki so slavili še tretjo zmago. Mrežo sosedov je ob koncu srečanja zatresel Žan Bunić.
11.10.2021 | A
Ob povratku v Ljudski vrt tesen poraz, a dobra predstava
Reprezentanca Slovenije se je po šestih letih vrnila v Ljudski vrt, a v dvoboju z Rusijo ni uspela ponoviti uspeha iz leta 2009. Zmage so se razveselil Rusi, četa Matjaža Keka pa je z dobro predstavo pustila pozitiven pečat, a dokončno izgubila možnosti za preboj na svetovno prvenstvo 2022.
11.10.2021 | Futsal ženska A reprezentanca
Znan seznam za kvalifikacije za EP 2022
Ženska futsal reprezentanca bo med 20.10. in 23.10. igrala kvalifikacije za evropsko prvenstvo. Selektor Dejan Kramberger je obelodanil seznam igralk, na katere računa. Reprezentanca se bo zbrala v ponedeljek, 18.10.
11.10.2021 | U21
Poraz v Albaniji
Mlada izbrana vrsta je po četrtkovem remiju z Anglijo gostovala še v Albiniji, a v Elbasanu ostala brez točk. Slovenske načrte sta z goloma v uvodu drugega polčasa pokvarila Bernard Karrica in Armando Dobra.
11.10.2021 | U19
V dvoboj z Italijo z jasnim ciljem
Italijani bodo zadnji nasprotnik mladinske reprezentance Slovenije. Četa Boštjana Cesarja pred zadnjo preizkušnjo na radgonskem igrišču še ni brez možnosti za preboj v elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2022, a ni odvisna zgolj od lastnega rezultata.
11.10.2021 | U17
Tudi jutri po zmago
Kadetska reprezentanca bo jutri odigrala še zadnjo tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo 2022. Slovenci se bodo po dveh zmagah spopadli še z domačo Avstrijo, po besedah selektorja Aleksandra Radosavljevića pa želijo turnir skleniti z novo zmago.
11.10.2021 | Sodniki
Čeferin na mini turnirju v Belgiji za Euro U-17
Darko Čeferin se nahaja v Belgiji, kjer v teh dneh poteka eden od trinajstih mini turnirjev znotraj kvalifikacij Evropsko prvenstvo nogometašev do 17. leta starosti, ki bo leta 2022 potekalo v Izraelu.
11.10.2021 | Ženska A
Zver in Golob zadeli, Timea Rojnik podala
Selektor ženske članske reprezentance Borut Jarc je minulo soboto obelodanil seznam igralk, na katere računa na kvalifikacijskih tekmah proti Grčiji in Walesu. Reprezentantke, ki igrajo na tujem, so se izkazale tudi to pot.
10.10.2021 | Prva liga Telemach
Savo Milošević ni več trener Olimpije
Savo Milošević ni več trener Olimpije, so ob pol 11 zvečer spočili iz zmajevega gnezda. Treninge zeleno-belih bo do nadaljnjega vodil Milan Anđelković.
10.10.2021 | Futsal AA
Gol Žana Korena, zmaga za Alena Fetića
Zmagal je tudi Benevento (s 3:4 v gosteh), reprezentančne enice Tjaža Lovrenčiča pa ni bilo v ekipi. Domači poraz je vknjižila Sampdoria, ki je tekmo začela z Matejem Fiderškom in Denisom Totoškovićem v ekipi. Točke pa so šle gostom, ki so slavili z 2:4.
10.10.2021 | 2. SNL
Triglav na krilih Matića premagal Krško
Triglav je v 11. kroga 2. SNL napolnil mrežo Krškega. Gorenjci so na krilih Tina Matića slavili s 4:0 in zadržali prvo mesto na ligaški razpredelnici. Še gol več je v mrežo Drave pospravil Fužinar in se zavihtel na tretje mesto lestvice.
10.10.2021 | A
Kek: S pomočjo gledalcev do dobrega rezultata
Slovenska nogometna reprezentanca je pred novim dnevom D v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. Potem ko je prvega prestala uspešno z zmago na Malti, jo v ponedeljek ob 20.45 v Ljudskem vrtu čaka še težji izziv v obliki ruske vrste. Čeprav je slednja papirnati favorit, ji selektor Matjaž Kek te vloge v štajerski prestolnici ne priznava.
10.10.2021 | 1. SŽNL
Pomurju veliki derbi, točke za Radomlje in Ljubljano
Končani so tri od štirih tekem 7. kroga SŽNL; prvi dve pa sta imeli precej podoben tek: ob polčasu 0:0, na koncu zmaga gostij 0:2. Pomurke so zmagale v Ljubljani, ŽNK Ljubljana v Ajdovščini. Na zadnji tekmi dneva so bile Radomljanke prevelik zalogaj za krimovke. Tekma ŽNK Doxakey – ŽNK Cerklje je bila preložena.
Vse oči uprte v derbi pred kamerami
Nedelja prinaša tri krasne tekme v SŽNL, vključno z derbijem vodilnih v Ljubljani, ki ga boste lahko spremljali v neposrednem prenosu na spletni strani nzs.si. S 7. krogom se končuje prva tretjina rednega dela SŽNL.
10.10.2021 | Sodniki
Jug na Ferskih otokih
V 8. krogu skupine F kvalifikacij za SP Matej Jug na dvoboju Ferski otoki : Škotska.
09.10.2021 | A
Zmaga nad Malto za samozavest, nad Rusijo skupaj z navijači
Slovenska nogometna reprezentanca je odigrala sedem od desetih tekem v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. Z zmago na Malti je ostala v igri za prvi dve mesti v skupini H, za katerima pa zaostaja za šest točk. Tako se v slovenskem taboru zavedajo nujnosti še treh zmag v boju za Katar.
09.10.2021 | Ženska A
V pričakovanju Walesa in Grčije
Ženska članska nogometna reprezentanca nadaljuje s kvalifikacijami za svetovno prvenstvo leta 2023. Selektor Borut Jarc je obelodanil seznam igralk, na katere računa za prihajajoči tekmi. Slovenija se bo doma v petek, 22.10., v Lendavi pomerila z reprezentanco Walesa, za tem jo 26.10. čaka še gostovanje v Grčiji.
09.10.2021 | U19
V izdihljajih tekme z Litvo ob zmago
Mladinska reprezentanca Slovenije je v izdihljajih dvoboja z Litvo izgubila dve točki. Varovanci Boštjana Cesarja so z golom Gašperja Černeta vodili od 26. minute, Litovci pa so z bele točke izenačili minuto pred koncem rednega dela srečanja.
09.10.2021 | U17
Kadeti po Ferskih otokih ugnali še Kosovo
Kadetska izbrana vrsta je v avstrijskem Lindabrunnu dobila še drugo tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo 2022. Dvoboj z reprezentanco Kosova je v 68. minuti odločil Aleks Ristić, ekipi pa sta dvoboj sklenili z deseterico igralcev.
08.10.2021 | A
Pred dvobojem z Rusijo napolnili mrežo Malte
Izbrana vrsta se z Malte vrača z visoko zmago. Četa Matjaža Keka je v domačo mrežo pospravila štiri žoge in poskrbela za dobro popotnico pred tekmo z Rusijo, s katero se bo v ponedeljek udarila v Ljudskem vrtu.