1.krog 22.08.2020  Štadion Z'dežele  Celje : Mura
2.krog 29.08.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : CB24 Tabor Sežana
3.krog 12.09.2020    Olimpija Ljubljana : Mura
4.krog 19.09.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Gorica
5.krog 26.09.2020    Koper : Mura
6.krog 03.10.2020    Bravo : Mura
7.krog 17.10.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
8.krog 24.10.2020  Športni park Domžale  Domžale : Mura
9.krog 31.10.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Maribor
10.krog 07.11.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Celje
11.krog 21.11.2020    CB24 Tabor Sežana : Mura
12.krog 28.11.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Olimpija Ljubljana
13.krog 05.12.2020  Športni park Nova Gorica  Gorica : Mura
14.krog 12.12.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Koper
15.krog 15.12.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Bravo
16.krog 19.12.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Mura
17.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Domžale
18.krog   Ljudski vrt Maribor  Maribor : Mura
19.krog   Arena Z'dežele  Celje : Mura
20.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : CB24 Tabor Sežana
21.krog   Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana : Mura
22.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Gorica
23.krog   ŠRC Bonifika  Koper : Mura
24.krog   Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Mura
25.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
26.krog   Športni park Domžale  Domžale : Mura
27.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Maribor
28.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Celje
29.krog   Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana : Mura
30.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Olimpija Ljubljana
31.krog   Športni park  Gorica : Mura
32.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Koper
33.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Bravo
34.krog   Športni park Kidričevo  Aluminij : Mura
35.krog   Mestni stadion Fazanerija  Mura : Domžale
36.krog   Ljudski vrt Maribor  Maribor : Mura
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo 0 0
3 CB24 Tabor Sežana 0 0
4 Celje 0 0
5 Domžale 0 0
6 Gorica 0 0
7 Koper 0 0
8 Maribor 0 0
9 Mura 0 0
10 Olimpija Ljubljana 0 0




DELI NA