29. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  02.04.2022

Aluminij

  :  

Bravo


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 3 : 2 CB24 Tabor Sežana
P
Maribor 3 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
N
Domžale 1 : 1 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Celje
Bravo
P
Bravo 1 : 2 Koper
Z
CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Bravo
P
Bravo 0 : 2 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Bravo
P
Bravo 0 : 1 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 10 4 4 2 13
Bravo 10 2 4 4 6
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 2 1 2 10
Bravo 5 2 1 2 5
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 2 3 0 3
Bravo 5 0 3 2 1



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.09.2021, ob 15.00  Aluminij - Bravo 0:1  (0:0) 
21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2021, ob 17.00  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
20/21  35.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2021, ob 17.00  Aluminij - Bravo 3:0  (2:0) 
20/21  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 0:1  (0:1) 
20/21  17.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

29. krog
Olimpija Ljubljana  :  Kalcer Radomlje
Domžale  :  Maribor
Celje  :  CB24 Tabor Sežana
Mura  :  Koper
Aluminij  :  Bravo

LESTVICA
1 Koper 18 36
2 Maribor 17 33
3 Olimpija Ljubljana 16 27
4 Bravo 18 27
5 Domžale 18 23
6 Mura 16 22
7 Celje 17 21
8 Aluminij 18 18
9 CB24 Tabor Sežana 18 16
10 Kalcer Radomlje 18 16

STRELCI
1. Maks Barišič 11
2. Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
Almedin Ziljkić 6
Ognjen Mudrinski 6
6. Kaheem Anthony Parris 5
Amadej Maroša 5
Bede Amarachi Osuji 5
Ivan Božić 5
10. Arnel Jakupović 4
Senijad Ibričić 4
Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Žan Medved 4
Sandi Ogrinec 4
Dejan Georgijević 4
Gedeon Guzina 4
Armin Đerlek 4
Loren Maružin 4
Ivan Šarić 4
20. Marko Božić 3

DELI NA