9. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  29.10.2020 ob 17.30  | Prenos: TV Slovenija 2

Mura

  :  

Maribor

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura 1 : 2 Aluminij
P
Bravo 2 : 1 Mura
Z
Koper 1 : 3 Mura
Z
Mura 1 : 0 Gorica
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Mura
Maribor
Z
Gorica 0 : 4 Maribor
N
Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
P
CB24 Tabor Sežana 3 : 1 Maribor
N
Maribor 2 : 2 Celje
Z
Maribor 4 : 1 Bravo


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 8 1 5 2 11
Maribor 8 2 5 1 10
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 1 2 1 8
Maribor 4 1 2 1 6
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 0 3 1 3
Maribor 4 1 3 0 4



Vse medsebojne tekme

19/20  31.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 05.07.2020, ob 20.15  Maribor - Mura 3:2  (2:0) 
19/20  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 26.02.2020, ob 17.00  Mura - Maribor 1:2  (0:1) 
19/20  13.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 05.10.2019, ob 20.15  Maribor - Mura 0:0  (0:0) 
19/20  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.08.2019, ob 20.10  Mura - Maribor 1:1  (1:0) 
18/19  29.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 28.04.2019, ob 16.00  Mura - Maribor 2:2  (1:1) 
18/19  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 23.02.2019, ob 17.00  Maribor - Mura 1:1  (0:0) 
18/19  11.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.09.2018, ob 13.00  Mura - Maribor 4:1  (2:0) 
18/19  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 29.07.2018, ob 18.15  Maribor - Mura 0:0  (0:0) 

9. krog
Gorica  :  CB24 Tabor Sežana
Koper  :  Celje
Olimpija Ljubljana  :  Bravo
Mura  :  Maribor
Aluminij  :  Domžale

LESTVICA
1 Mura 7 13
2 Maribor 7 12
3 Olimpija Ljubljana 7 12
4 CB24 Tabor Sežana 7 12
5 Bravo 7 10
6 Koper 7 9
7 Domžale 7 8
8 Celje 7 8
9 Aluminij 7 8
10 Gorica 7 4

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 5
2. Đorđe Ivanović 4
3. Andrija Filipović 3
Jasmin Mešanović 3
Christos Rovas 3
Rok Kronaveter 3
Žan Žužek 3
Dario Kolobarić 3
Nino Kouter 3
10. Jure Matjašič 2
Kevin Žižek 2
Nemanja Mitrović 2
Kehinde Mathias Oyewusi 2
Tamar Svetlin 2
Filip Dangubić 2
Luka Bobičanec 2
Senijad Ibričić 2
18. Miha Kancilija 1
Mario Babić 1
Endri Cekici 1

DELI NA