20. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  10.12.2022 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo

  :  

Koper


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
N
Gorica 0 : 0 Bravo
P
Maribor 3 : 0 Bravo
N
Bravo 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Bravo 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
P
Mura 1 : 0 Bravo
Koper
Z
Koper 5 : 1 CB24 Tabor Sežana
N
Koper 0 : 0 Mura
N
Celje 1 : 1 Koper
N
Koper 1 : 1 Domžale
P
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 10 3 4 3 7
Koper 10 3 4 3 6
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 2 1 5
Koper 5 1 2 2 2
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 1 2 2 2
Koper 5 2 2 1 4



Vse medsebojne tekme

22/23  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 01.10.2022, ob 20.15  Koper - Bravo 2:0  (1:0) 
22/23  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2022, ob 17.30  Bravo - Koper 1:0  (1:0) 
21/22  36.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.05.2022, ob 17.30  Bravo - Koper 0:0  (0:0) 
21/22  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 13.03.2022, ob 20.15  Koper - Bravo 0:0  (0:0) 
21/22  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.11.2021, ob 13.00  Bravo - Koper 1:2  (1:2) 
21/22  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2021, ob 17.00  Koper - Bravo 0:1  (0:0) 
20/21  31.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 01.05.2021, ob 20.00  Koper - Bravo 0:0  (0:0) 
20/21  22.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.02.2021, ob 14.30  Bravo - Koper 3:0  (1:0) 
20/21  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 24.11.2020, ob 16.00  Koper - Bravo 2:1  (1:0) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.09.2020, ob 15.45  Bravo - Koper 0:0  (0:0) 

20. krog
Bravo  :  Koper
CB24 Tabor Sežana  :  Olimpija Ljubljana
Maribor  :  Gorica
Kalcer Radomlje  :  Celje
Mura  :  Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 18 44
2 Koper 19 32
3 Celje 19 31
4 Maribor 19 30
5 Mura 18 30
6 Domžale 19 28
7 Bravo 19 22
8 Gorica 19 13
9 Kalcer Radomlje 19 13
10 CB24 Tabor Sežana 19 12

STRELCI
1. Mirlind Daku 11
2. Andrej Kotnik 8
Svit Sešlar 8
Žan Vipotnik 8
5. Martin Kramarič 7
Ivan Durdov 7
7. Charles Chukwubuikem Ikwuemesi 6
Mustafa Nukić 6
9. Jan Repas 5
Anis Jašaragič 5
Bede Amarachi Osuji 5
Mihael Klepač 5
Roko Baturina 5
Mario Kvesić 5
Rui Pedro Da Silva E Sousa 5
Marko Tolić 5
17. Bartol Barišić 4
Ivan Brnić 4
Franko Kovačević 4
Marko Božić 4

DELI NA