16. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  06.02.2021 ob 14.00  | Prenos: Planet 2

Bravo

  :  

CB24 Tabor Sežana


Sodniki:
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
N
Domžale 0 : 0 Bravo
N
Bravo 0 : 0 Olimpija Ljubljana
N
Aluminij 1 : 1 Bravo
N
Mura 0 : 0 Bravo
Z
Bravo 2 : 1 Celje
CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 3 : 4 Koper
Z
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Gorica
P
Olimpija Ljubljana 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Celje
P
Maribor 1 : 0 CB24 Tabor Sežana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 1 2 4
CB24 Tabor Sežana 5 2 1 2 6
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 2 2 0 0 3
CB24 Tabor Sežana 2 0 0 2 1
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 0 1 2 1
CB24 Tabor Sežana 3 2 1 0 5



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 18.10.2020, ob 15.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 2:0  (1:0) 
19/20  30.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 27.06.2020, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 0:0  (0:0) 
19/20  21.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 23.02.2020, ob 14.00  Bravo - CB24 Tabor Sežana 2:1  (1:1) 
19/20  12.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 29.09.2019, ob 15.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1  (0:0) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.07.2019, ob 17.30  Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0  (0:0) 

16. krog
Domžale 1 : 1 Koper
Aluminij 1 : 2 Mura
Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Maribor 3 : 1 Gorica
Bravo  :  CB24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Maribor 19 38
2 Olimpija Ljubljana 19 35
3 Mura 19 33
4 Koper 19 30
5 Domžale 19 25
6 CB24 Tabor Sežana 18 24
7 Celje 19 23
8 Bravo 18 22
9 Aluminij 19 15
10 Gorica 19 10

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 9
2. Andres Vombergar 8
Dario Kolobarić 8
Đorđe Ivanović 8
5. Rok Kronaveter 7
6. Aljoša Matko 6
7. Filip Dangubić 5
Luka Bobičanec 5
Mičo Kuzmanović 5
Dare Vršič 5
Nino Kouter 5
Rudi Požeg Vancaš 5
Žan Žužek 5
Christos Rovas 5
15. Aldair Adulai Djalo Balde 4
Andrija Filipović 4
Jan Mlakar 4
18. Jan Repas 3
Tamar Svetlin 3
David Flakus Bosilj 3

DELI NA