24. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  01.03.2021 ob 16.00  | Prenos: Planet 2

Aluminij

  :  

Koper


Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Matoša Martin (4. sodnik)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Gorica 0 : 0 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 Olimpija Ljubljana
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Celje
N
Maribor 2 : 2 Aluminij
Koper
Z
Koper 1 : 0 Mura
P
Bravo 3 : 0 Koper
P
Gorica 2 : 1 Koper
P
Koper 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
CB24 Tabor Sežana 3 : 4 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 10 0 5 5 4
Koper 10 5 5 0 13
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 0 4 1 4
Koper 5 1 4 0 7
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 0 1 4 0
Koper 5 4 1 0 6



Vse medsebojne tekme

20/21  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 02.12.2020, ob 17.15  Koper - Aluminij 1:0  (1:0) 
20/21  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.10.2020, ob 17.00  Aluminij - Koper 1:1  (0:1) 
16/17  29.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 17.04.2017, ob 16.00  Aluminij - Koper 2:2  (0:1) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 03.12.2016, ob 16.00  Koper - Aluminij 1:0  (0:0) 
16/17  11.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 25.09.2016, ob 15.00  Aluminij - Koper 0:0  (0:0) 
16/17  2.krog  ŠRC Bonifika, 23.07.2016, ob 18.15  Koper - Aluminij 1:0  (0:0) 
12/13  28.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 13.04.2013, ob 18.00  Luka Koper - Aluminij 3:0  (1:0) 
12/13  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.11.2012, ob 14.00  Aluminij - Luka Koper 1:1  (1:0) 
12/13  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.09.2012, ob 20.00  Luka Koper - Aluminij 0:0  (0:0) 
12/13  1.krog  Kidričevo, športni park NK Aluminij, 01.08.2012, ob 17.00  Aluminij - Luka Koper 0:3  (0:1) 

24. krog
Celje  :  CB24 Tabor Sežana
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Bravo  :  Mura
Domžale  :  Gorica
Aluminij  :  Koper

LESTVICA
1 Maribor 23 43
2 Olimpija Ljubljana 23 43
3 Mura 23 37
4 Domžale 23 33
5 Bravo 23 33
6 Koper 23 33
7 Celje 23 26
8 CB24 Tabor Sežana 23 26
9 Aluminij 23 21
10 Gorica 23 15

STRELCI
1. Dario Kolobarić 9
Nardin Mulahusejnović 9
Đorđe Ivanović 9
4. Andres Vombergar 8
5. Filip Dangubić 7
Rok Kronaveter 7
7. Rudi Požeg Vancaš 6
Luka Bobičanec 6
Jan Mlakar 6
Aljoša Matko 6
Christos Rovas 6
12. Mičo Kuzmanović 5
Aldair Adulai Djalo Balde 5
Mustafa Nukić 5
Milan Tučić 5
Dare Vršič 5
Nino Kouter 5
Žan Žužek 5
19. Dino Stančič 4
Amadej Maroša 4

DELI NA