12. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  01.10.2021 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

  :  

Aluminij


Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 3 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 2 Bravo
P
Domžale 2 : 0 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 1 : 4 Koper
P
Celje 2 : 0 Kalcer Radomlje
Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Bravo
Z
Koper 1 : 3 Aluminij
P
CB24 Tabor Sežana 4 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 3 : 0 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 1 1 3 6
Aluminij 5 3 1 1 10
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 0 1 1 2
Aluminij 2 1 1 0 5
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
Aluminij 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 30.07.2021, ob 20.15  Aluminij - Kalcer Radomlje 0:2  (0:1) 
16/17  31.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 30.04.2017, ob 15.00  Aluminij - Radomlje 3:1  (3:0) 
16/17  22.krog  Domžale, Športni park Domžale, 25.02.2017, ob 15.00  Radomlje - Aluminij 0:3  (0:0) 
16/17  13.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 15.10.2016, ob 15.00  Aluminij - Radomlje 2:1  (1:0) 
16/17  4.krog  Športni park Domžale, 06.08.2016, ob 18.15  Radomlje - Aluminij 2:2  (1:0) 

12. krog
Kalcer Radomlje  :  Aluminij
CB24 Tabor Sežana  :  Domžale
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Bravo  :  Mura
Koper  :  Celje

LESTVICA
1 Bravo 11 22
2 Koper 10 20
3 Olimpija Ljubljana 11 19
4 Maribor 11 17
5 Mura 11 16
6 CB24 Tabor Sežana 11 15
7 Domžale 10 11
8 Celje 11 11
9 Aluminij 11 10
10 Kalcer Radomlje 11 8

STRELCI
1. Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
3. Maks Barišič 5
Almedin Ziljkić 5
5. Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Ivan Božić 4
Kaheem Anthony Parris 4
8. Senijad Ibričić 3
Loren Maružin 3
Marko Krivičić 3
Blaž Vrhovec 3
Amadej Maroša 3
Sandi Ogrinec 3
Nino Žugelj 3
Žan Medved 3
Kai Cipot 3
17. Martin Kramarič 2
Vanja Drkušić 2
Gaber Dobrovoljc 2
Antonio Delamea Mlinar 2

DELI NA