12. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  03.10.2021 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Bravo

  :  

Mura


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč) , Ponis Roberto (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Matković Aleksandar (6. sodnik)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
Z
Aluminij 0 : 1 Bravo
Z
Kalcer Radomlje 0 : 2 Bravo
Z
Koper 0 : 1 Bravo
P
Bravo 0 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
Maribor 1 : 1 Bravo
Mura
N
Mura 0 : 0 Koper
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 2 Mura
Z
Mura 1 : 0 Olimpija Ljubljana
P
Domžale 4 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 2 5 2 13
Mura 9 2 5 2 13
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 2 1 1 6
Mura 4 1 1 2 5
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 0 4 1 7
Mura 5 1 4 0 8



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.07.2021, ob 17.00  Mura - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  33.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 08.05.2021, ob 17.15  Mura - Bravo 2:2  (2:0) 
20/21  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.02.2021, ob 14.30  Bravo - Mura 0:1  (0:0) 
20/21  15.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2020, ob 15.00  Mura - Bravo 0:0  (0:0) 
20/21  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.10.2020, ob 15.15  Bravo - Mura 2:1  (1:1) 
19/20  29.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.06.2020, ob 18.00  Bravo - Mura 1:0  (0:0) 
19/20  20.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.12.2019, ob 17.00  Mura - Bravo 1:1  (1:1) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.09.2019, ob 15.45  Bravo - Mura 3:3  (1:1) 
19/20  2.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.07.2019, ob 18.00  Mura - Bravo 4:3  (2:1) 

12. krog
Kalcer Radomlje  :  Aluminij
CB24 Tabor Sežana  :  Domžale
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Bravo  :  Mura
Koper  :  Celje

LESTVICA
1 Bravo 11 22
2 Koper 10 20
3 Olimpija Ljubljana 11 19
4 Maribor 11 17
5 Mura 11 16
6 CB24 Tabor Sežana 11 15
7 Domžale 10 11
8 Celje 11 11
9 Aluminij 11 10
10 Kalcer Radomlje 11 8

STRELCI
1. Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
3. Maks Barišič 5
Almedin Ziljkić 5
5. Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Ivan Božić 4
Kaheem Anthony Parris 4
8. Senijad Ibričić 3
Loren Maružin 3
Marko Krivičić 3
Blaž Vrhovec 3
Amadej Maroša 3
Sandi Ogrinec 3
Nino Žugelj 3
Žan Medved 3
Kai Cipot 3
17. Martin Kramarič 2
Vanja Drkušić 2
Gaber Dobrovoljc 2
Antonio Delamea Mlinar 2

DELI NA