5. krog |  Celje, Štadion Z'dežele |  12.08.2022 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Celje

  :  

Bravo


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Horvat Denis (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik) , Matković Aleksandar (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Celje
P
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Celje
N
Celje 3 : 3 Mura
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Celje
N
Domžale 0 : 0 Celje
Bravo
P
Bravo 0 : 1 Domžale
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo
Z
Bravo 1 : 0 Koper
P
Gorica 2 : 0 Bravo


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 12 4 3 5 17
Bravo 12 5 3 4 19
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 3 2 1 11
Bravo 6 1 2 3 7
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 1 1 4 6
Bravo 6 4 1 1 12



Vse medsebojne tekme

21/22  31.krog  Celje, Arena Z'dežele, 16.04.2022, ob 17.30  Celje - Bravo 2:0  (2:0) 
21/22  22.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.02.2022, ob 13.00  Bravo - Celje 3:0  (2:0) 
21/22  13.krog  Celje, Arena Z'dežele, 18.10.2021, ob 17.00  Celje - Bravo 1:0  (0:0) 
21/22  4.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.08.2021, ob 17.00  Bravo - Celje 2:1  (0:1) 
20/21  32.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.05.2021, ob 15.00  Bravo - Celje 2:0  (0:0) 
20/21  23.krog  Celje, Arena Z'dežele, 24.02.2021, ob 17.30  Celje - Bravo 2:3  (0:1) 
20/21  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.11.2020, ob 13.15  Bravo - Celje 2:1  (1:1) 
20/21  5.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.09.2020, ob 15.45  Celje - Bravo 2:0  (1:0) 
19/20  31.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 03.07.2020, ob 18.00  Bravo - Celje 1:2  (1:0) 
19/20  22.krog  Celje, Arena Z'dežele, 26.02.2020, ob 18.00  Celje - Bravo 2:2  (1:1) 
19/20  13.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 05.10.2019, ob 15.30  Bravo - Celje 2:2  (1:0) 
19/20  4.krog  Celje, Arena Z'dežele, 02.08.2019, ob 19.00  Celje - Bravo 2:2  (1:2) 

5. krog
Celje  :  Bravo
Mura  :  CB24 Tabor Sežana
Koper  :  Kalcer Radomlje
Domžale  :  Maribor
Olimpija Ljubljana  :  Gorica

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 4 12
2 Koper 4 9
3 Kalcer Radomlje 4 8
4 Domžale 4 5
5 Mura 4 5
6 CB24 Tabor Sežana 4 4
7 Gorica 4 3
8 Celje 4 3
9 Bravo 4 3
10 Maribor 4 3

STRELCI
1. Andrej Kotnik 3
Mirlind Daku 3
3. Nedim Hadžić 2
Mihael Klepač 2
Roko Baturina 2
Jakoslav Stanković 2
7. Marcel Ratnik 1
Mark Strajnar 1
Bede Amarachi Osuji 1
Ivan Novoselec 1
Luka Bobičanec 1
Đorđe Crnomarković 1
Ivan Božić 1
Arnel Jakupović 1
Luka Vekić 1
Damjan Vuklišević 1
Rok Jazbec 1
Janez Pišek 1
Timi Max Elšnik 1
Nino Žugelj 1

DELI NA