Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Kužnik Marjan (1. pomoč), Čiča Miodrag (2. pomoč) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 300 |
Kety Emmi&Impol Bistrica | |||
---|---|---|---|
N |
Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
N |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Fužinar Vzajemci | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Dekani | 4 : 1 | Fužinar Vzajemci |
P |
Fužinar Vzajemci | 0 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 0 | Fužinar Vzajemci |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Rudar Velenje |
N |
Fužinar Vzajemci | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
23/24 | 24.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.04.2024, ob 16.00 | Fužinar SIJ Ravne Systems | - | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1:1 | (1:0) |
23/24 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 20.09.2023, ob 16.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:4 | (2:2) |
22/23 | 28.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.05.2023, ob 17.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 4:0 | (1:0) |
22/23 | 13.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 23.10.2022, ob 15.00 | Fužinar Vzajemci | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (0:0) |
28. krog | ||
---|---|---|
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Vitanest Bilje | 1 : 3 | Aluminij |
Primorje | 4 : 2 | Rogaška |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Krka | 3 : 2 | Ilirija 1911 |
Krško | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Roltek Dob | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
Jadran Dekani | 1 : 3 | Nafta 1903 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Dejan Djermanović | 11 | |
Filip Kosić | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Tai Matea Panić | 9 |
Marko Nunić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Chris Cener | 8 |
Lan Piskule | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Nermin Haljeta | 7 |
Jaša Martinčič | 7 | |
Anel Hajrić | 7 |