16. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  03.11.2019 ob 16.45  | Prenos: TV Slovenija 2

Mura

3 : 1

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Antič Mihael (6. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 4400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura 2 : 4 Aluminij
Z
Mura 3 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Rudar Velenje 1 : 2 Mura
N
Mura 2 : 2 Triglav Kranj
N
Maribor 0 : 0 Mura
Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 0 CB24 Tabor Sežana
P
Mura 3 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Aluminij
Z
Olimpija Ljubljana 6 : 0 Rudar Velenje
Z
Triglav Kranj 2 : 3 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 6 1 3 2 6
Olimpija Ljubljana 6 2 3 1 7
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 1 1 1 3
Olimpija Ljubljana 3 1 1 1 3
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 0 2 1 3
Olimpija Ljubljana 3 1 2 0 4



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.11.2019, ob 16.45  Mura - Olimpija Ljubljana 3:1  (0:0) 
19/20  7.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 24.08.2019, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 1:1  (0:0) 
18/19  35.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 22.05.2019, ob 16.55  Olimpija Ljubljana - Mura 1:0  (0:0) 
18/19  26.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.04.2019, ob 18.00  Mura - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
18/19  17.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 23.11.2018, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 2:2  (1:0) 
18/19  8.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.09.2018, ob 16.00  Mura - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 

16. krog
Bravo 0 : 1 Maribor
Celje 4 : 0 Triglav Kranj
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Rudar Velenje
Mura 3 : 1 Olimpija Ljubljana
Aluminij 4 : 2 Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 36
2 Maribor 17 34
3 Aluminij 17 34
4 Mura 17 31
5 Celje 17 28
6 CB24 Tabor Sežana 17 17
7 Triglav Kranj 17 17
8 Domžale 17 16
9 Bravo 17 13
10 Rudar Velenje 17 7

STRELCI
1. Ante Vukušić 14
2. Predrag Sikimić 11
Dario Vizinger 11
4. Rok Kronaveter 9
Luka Majcen 9
Amadej Maroša 9
7. Luka Bobičanec 8
8. Endri Cekici 7
Mitja Lotrič 7
10. Slobodan Vuk 6
Rudi Požeg Vancaš 6
Luka Zahović 6
Luka Menalo 6
Aljoša Matko 6
Senijad Ibričić 6
Nikola Leko 6
17. David Tijanić 5
Ante Živković 5
Mihael Klepač 5
Dominik Radić 5

DELI NA