19. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  30.11.2019 ob 13.00  | Prenos: Planet 2

CB24 Tabor Sežana

1 : 1

Aluminij

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik)
Delegat: Ponikvar Janko
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 1 : 2 Mura
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Triglav Kranj 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 4 : 1 Maribor
Aluminij
P
Aluminij 1 : 4 Maribor
N
Mura 1 : 1 Aluminij
P
Aluminij 2 : 5 Domžale
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Bravo


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 5 2 1 2 6
Aluminij 5 2 1 2 7
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 1 1 1 4
Aluminij 3 1 1 1 4
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 0 1 2
Aluminij 2 1 0 1 3



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.09.2020, ob 16.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 3:1  (1:0) 
19/20  28.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 17.06.2020, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2  (0:0) 
19/20  19.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 30.11.2019, ob 13.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 21.09.2019, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0  (2:0) 
19/20  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.07.2019, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2  (0:1) 

19. krog
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Aluminij
Celje 1 : 0 Mura
Maribor 0 : 2 Triglav Kranj
Bravo 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Domžale 2 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Celje 36 69
2 Maribor 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 67
4 Mura 36 56
5 Aluminij 36 55
6 Bravo 36 49
7 CB24 Tabor Sežana 36 46
8 Domžale 36 43
9 Triglav Kranj 36 32
10 Rudar Velenje 36 12

STRELCI
1. Ante Vukušić 26
2. Dario Vizinger 23
3. Mitja Lotrič 18
4. Aljoša Matko 15
Ante Živković 15
6. Predrag Sikimić 14
Rok Kronaveter 14
8. Amadej Maroša 13
9. Luka Bobičanec 12
10. Arnel Jakupović 11
11. Ivan Božić 10
Luka Menalo 10
Senijad Ibričić 10
Endri Cekici 10
Luka Zahović 10
16. Luka Kerin 9
Luka Majcen 9
Nikola Leko 9
Mihael Klepač 9
20. Roko Baturina 8

DELI NA