Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik) |
Delegat: | Kacijan Danilo |
Št. gledalcev: | 300 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 1 : 4 | Maribor |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 2 : 5 | Domžale |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 1 : 1 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Celje |
P |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 0 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Mura |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 20 | 8 | 4 | 8 | 32 | ||
Rudar Velenje | 20 | 8 | 4 | 8 | 32 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | ||
Rudar Velenje | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | ||
Rudar Velenje | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 |
19/20 | 31.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 04.07.2020, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 22.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 25.02.2020, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 06.10.2019, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 03.08.2019, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:0) |
18/19 | 32.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 10.05.2019, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.03.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 14.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 28.10.2018, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 3:2 | (1:1) |
18/19 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.08.2018, ob 20.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 35.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.05.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 26.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 07.04.2018, ob 18.45 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 4:2 | (2:0) |
17/18 | 17.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 26.11.2017, ob 18.45 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 8.krog | Velenje, Stadion ob jezeru, 08.09.2017, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 34.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 17.05.2017, ob 18.00 | Rudar | - | Aluminij | 2:2 | (2:2) |
16/17 | 25.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 19.03.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) |
16/17 | 16.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 05.11.2016, ob 16.00 | Rudar | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 7.krog | Športni park Aluminij, 28.08.2016, ob 17.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:1) |
12/13 | 31.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.05.2013, ob 17.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:5 | (1:2) |
12/13 | 22.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 03.03.2013, ob 15.00 | Rudar | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
12/13 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 07.10.2012, ob 15.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:0 | (0:0) |
12/13 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 04.08.2012, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
22. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Aluminij | 1 : 0 | Rudar Velenje |
CB24 Tabor Sežana | 2 : 1 | Domžale |
Mura | 1 : 2 | Maribor |
Celje | 2 : 2 | Bravo |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |