7. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  18.10.2020 ob 15.00  | Prenos: Planet 2

CB24 Tabor Sežana

2 : 0

Bravo


Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Skok Aleš (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 0 : 1 Gorica
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 CB24 Tabor Sežana
N
Bravo 1 : 1 CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 0 : 1 Celje
P
Maribor 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
Bravo
Z
Bravo 3 : 0 Olimpija Ljubljana
P
Aluminij 3 : 0 Bravo
N
Bravo 1 : 1 CB24 Tabor Sežana
N
Mura 2 : 2 Bravo
Z
Bravo 2 : 0 Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 8 2 3 3 8
Bravo 8 3 3 2 8
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 2 2 0 5
Bravo 4 0 2 2 1
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 0 1 3 3
Bravo 4 3 1 0 7



Vse medsebojne tekme

20/21  34.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 15.05.2021, ob 15.00  Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:1  (1:1) 
20/21  25.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 07.03.2021, ob 15.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 0:0  (0:0) 
20/21  16.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.02.2021, ob 14.00  Bravo - CB24 Tabor Sežana 3:1  (0:0) 
20/21  7.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 18.10.2020, ob 15.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 2:0  (1:0) 
19/20  30.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 27.06.2020, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 0:0  (0:0) 
19/20  21.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 23.02.2020, ob 14.00  Bravo - CB24 Tabor Sežana 2:1  (1:1) 
19/20  12.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 29.09.2019, ob 15.00  CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1  (0:0) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.07.2019, ob 17.30  Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0  (0:0) 

7. krog
Koper 2 : 0 Domžale
Gorica 0 : 4 Maribor
CB24 Tabor Sežana 2 : 0 Bravo
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Celje
Mura 1 : 2 Aluminij

LESTVICA
1 Mura 36 63
2 Maribor 36 63
3 Olimpija Ljubljana 36 59
4 Domžale 36 55
5 Bravo 36 45
6 CB24 Tabor Sežana 36 44
7 Celje 36 43
8 Aluminij 36 43
9 Koper 36 42
10 Gorica 36 29

STRELCI
1. Jan Mlakar 14
Nardin Mulahusejnović 14
3. Dario Kolobarić 12
4. Andres Vombergar 11
Luka Bobičanec 11
Đorđe Ivanović 11
7. Filip Dangubić 10
Milan Tučić 10
9. Christos Rovas 9
10. Arnel Jakupović 7
Aljoša Matko 7
Mustafa Nukić 7
Dare Vršič 7
Rok Kronaveter 7
Rudi Požeg Vancaš 7
16. Nino Kouter 6
Jan Repas 6
Damjan Vuklišević 6
Mičo Kuzmanović 6
Ivan Božić 6

DELI NA