12. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  22.11.2020 ob 15.00  | Prenos: Planet 2

Aluminij

0 : 0

CB24 Tabor Sežana


Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 CB24 Tabor Sežana
P
Celje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 3 Maribor
P
Aluminij 1 : 2 Domžale
CB24 Tabor Sežana
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Domžale
N
Aluminij 0 : 0 CB24 Tabor Sežana
N
CB24 Tabor Sežana 0 : 0 Mura
P
Koper 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
P
Gorica 2 : 1 CB24 Tabor Sežana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 6 2 2 2 7
CB24 Tabor Sežana 6 2 2 2 6
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 1 1 3
CB24 Tabor Sežana 3 1 1 1 2
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 1 1 4
CB24 Tabor Sežana 3 1 1 1 4



Vse medsebojne tekme

20/21  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.11.2020, ob 15.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:0  (0:0) 
20/21  3.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.09.2020, ob 16.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 3:1  (1:0) 
19/20  28.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 17.06.2020, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2  (0:0) 
19/20  19.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 30.11.2019, ob 13.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 21.09.2019, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0  (2:0) 
19/20  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.07.2019, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2  (0:1) 

12. krog
Bravo 1 : 2 Maribor
Mura 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 1 : 1 Gorica
Aluminij 0 : 0 CB24 Tabor Sežana
Domžale 0 : 1 Celje

LESTVICA
1 Maribor 13 25
2 Olimpija Ljubljana 13 24
3 Koper 13 23
4 Mura 13 22
5 CB24 Tabor Sežana 13 18
6 Celje 13 16
7 Domžale 12 13
8 Bravo 12 12
9 Gorica 13 10
10 Aluminij 13 10

STRELCI
1. Đorđe Ivanović 7
2. Nardin Mulahusejnović 6
3. Dario Kolobarić 5
Rok Kronaveter 5
5. Dare Vršič 4
Rudi Požeg Vancaš 4
Nino Kouter 4
Žan Žužek 4
Aljoša Matko 4
Filip Dangubić 4
Luka Bobičanec 4
Andres Vombergar 4
Christos Rovas 4
14. Aldair Adulai Djalo Balde 3
Andrija Filipović 3
Jasmin Mešanović 3
Jan Mlakar 3
Nemanja Mitrović 3
19. Miral Samardžić 2
Kevin Žižek 2

DELI NA