13. krog |  Celje, Štadion Z'dežele |  18.10.2021 ob 17.00  | Prenos: Sportklub 1

Celje

1 : 0

Bravo


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Antič Mihael (6. sodnik)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 600

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Celje
P
Domžale 1 : 0 Celje
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Celje
Z
Celje 1 : 0 Mura
Z
Aluminij 0 : 1 Celje
Z
Celje 1 : 0 Bravo
Bravo
P
Bravo 1 : 2 Koper
Z
CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Bravo
P
Bravo 0 : 2 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Bravo
P
Bravo 0 : 1 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 10 3 3 4 15
Bravo 10 4 3 3 16
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 5 2 2 1 9
Bravo 5 1 2 2 7
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 5 1 1 3 6
Bravo 5 3 1 1 9



Vse medsebojne tekme

21/22  13.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 18.10.2021, ob 17.00  Celje - Bravo 1:0  (0:0) 
21/22  4.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.08.2021, ob 17.00  Bravo - Celje 2:1  (0:1) 
20/21  32.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.05.2021, ob 15.00  Bravo - Celje 2:0  (0:0) 
20/21  23.krog  Celje, Arena Z'dežele, 24.02.2021, ob 17.30  Celje - Bravo 2:3  (0:1) 
20/21  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.11.2020, ob 13.15  Bravo - Celje 2:1  (1:1) 
20/21  5.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.09.2020, ob 15.45  Celje - Bravo 2:0  (1:0) 
19/20  31.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 03.07.2020, ob 18.00  Bravo - Celje 1:2  (1:0) 
19/20  22.krog  Celje, Arena Z'dežele, 26.02.2020, ob 18.00  Celje - Bravo 2:2  (1:1) 
19/20  13.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 05.10.2019, ob 15.30  Bravo - Celje 2:2  (1:0) 
19/20  4.krog  Celje, Arena Z'dežele, 02.08.2019, ob 19.00  Celje - Bravo 2:2  (1:2) 

13. krog
Mura 3 : 2 Aluminij
Maribor 1 : 0 Kalcer Radomlje
Domžale 2 : 3 Koper
Olimpija Ljubljana 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
Celje 1 : 0 Bravo

LESTVICA
1 Koper 18 36
2 Maribor 18 33
3 Olimpija Ljubljana 16 27
4 Bravo 18 27
5 Mura 17 25
6 Domžale 18 23
7 Celje 17 21
8 Aluminij 18 18
9 CB24 Tabor Sežana 18 16
10 Kalcer Radomlje 18 16

STRELCI
1. Maks Barišič 11
2. Amadej Maroša 6
Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
Almedin Ziljkić 6
Ognjen Mudrinski 6
7. Kaheem Anthony Parris 5
Bede Amarachi Osuji 5
Ivan Božić 5
10. Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Senijad Ibričić 4
Armin Đerlek 4
Loren Maružin 4
Žan Medved 4
Sandi Ogrinec 4
Dejan Georgijević 4
Gedeon Guzina 4
Arnel Jakupović 4
Ivan Šarić 4
20. Marko Božić 3

DELI NA