23. krog |  Celje, Arena Z'dežele |  25.02.2022 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Celje

3 : 2

Aluminij


Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Ponis Roberto (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Borošak Alen (6. sodnik)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 350

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Celje
P
Celje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Domžale 1 : 1 Celje
P
Kalcer Radomlje 2 : 1 Celje
P
Celje 1 : 3 Mura
Z
Aluminij 0 : 6 Celje
Aluminij
N
Aluminij 2 : 2 CB24 Tabor Sežana
P
Maribor 3 : 1 Aluminij
P
Aluminij 2 : 3 Olimpija Ljubljana
P
Domžale 3 : 1 Aluminij
P
Aluminij 0 : 6 Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 28 14 8 6 43
Aluminij 28 6 8 14 25
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 14 7 5 2 18
Aluminij 14 2 5 7 9
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 14 7 3 4 25
Aluminij 14 4 3 7 16



Vse medsebojne tekme

21/22  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 25.04.2022, ob 17.30  Aluminij - Celje 0:6  (0:4) 
21/22  23.krog  Celje, Arena Z'dežele, 25.02.2022, ob 17.30  Celje - Aluminij 3:2  (1:0) 
21/22  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 23.10.2021, ob 17.00  Aluminij - Celje 0:1  (0:1) 
21/22  5.krog  Celje, Arena Z'dežele, 13.08.2021, ob 20.15  Celje - Aluminij 0:0  (0:0) 
20/21  29.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 20.04.2021, ob 15.00  Celje - Aluminij 0:1  (0:0) 
20/21  20.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 17.02.2021, ob 15.00  Aluminij - Celje 1:0  (0:0) 
20/21  11.krog  Celje, Arena Z'dežele, 06.11.2020, ob 17.00  Celje - Aluminij 4:0  (1:0) 
20/21  2.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.08.2020, ob 21.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
19/20  30.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 27.06.2020, ob 20.00  Aluminij - Celje 0:2  (0:2) 
19/20  21.krog  Celje, Arena Z'dežele, 22.02.2020, ob 16.00  Celje - Aluminij 2:0  (1:0) 
19/20  12.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 30.09.2019, ob 18.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
19/20  3.krog  Celje, Arena Z'dežele, 26.07.2019, ob 19.00  Celje - Aluminij 0:0  (0:0) 
18/19  28.krog  Celje, Arena Z'dežele, 19.04.2019, ob 18.15  Celje - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.12.2018, ob 16.00  Aluminij - Celje 4:1  (3:1) 
18/19  10.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.09.2018, ob 20.10  Celje - Aluminij 1:1  (0:0) 
18/19  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.07.2018, ob 18.00  Aluminij - Celje 2:1  (1:1) 
17/18  31.krog  Celje, Arena Z'dežele, 06.05.2018, ob 19.00  Celje - Aluminij 2:2  (0:0) 
17/18  22.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 11.03.2018, ob 17.00  Aluminij - Celje 1:2  (1:0) 
17/18  13.krog  Celje, Arena Z'dežele, 21.10.2017, ob 13.00  Celje - Aluminij 1:2  (1:0) 
17/18  4.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 04.08.2017, ob 18.00  Aluminij - Celje 2:2  (1:1) 
16/17  30.krog  Celje, Arena Petrol, 22.04.2017, ob 17.00  Celje - Aluminij 1:0  (1:0) 
16/17  21.krog  Kidričevo, Športni park Aluminij, 10.12.2016, ob 12.00  Aluminij - Celje 2:1  (0:0) 
16/17  12.krog  Celje, Arena Petrol, 01.10.2016, ob 16.00  Celje - Aluminij 1:0  (1:0) 
16/17  3.krog  Športni park Aluminij, 31.07.2016, ob 18.15  Aluminij - Celje 2:4  (1:1) 
12/13  35.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.05.2013, ob 17.30  Aluminij - Celje 1:3  (0:0) 
12/13  26.krog  Celje, Arena Petrol, 30.03.2013, ob 15.00  Celje - Aluminij 0:0  (0:0) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 07.11.2012, ob 14.00  Aluminij - Celje 1:2  (1:0) 
12/13  8.krog  Celje, Arena Petrol, 01.09.2012, ob 18.00  Celje - Aluminij 2:1  (0:0) 

23. krog
Celje 3 : 2 Aluminij
Domžale 3 : 0 Bravo
Maribor 2 : 0 CB24 Tabor Sežana
Mura 0 : 2 Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Koper

LESTVICA
1 Maribor 36 70
2 Koper 36 67
3 Olimpija Ljubljana 36 62
4 Mura 36 57
5 Bravo 36 49
6 Kalcer Radomlje 36 46
7 Domžale 36 45
8 Celje 36 42
9 CB24 Tabor Sežana 36 30
10 Aluminij 36 24

STRELCI
1. Ognjen Mudrinski 17
2. Maks Barišič 13
3. Mustafa Nukić 12
Arnel Jakupović 12
5. Kaheem Anthony Parris 10
Lamin Colley 10
Dino Stančič 10
8. Tomi Horvat 9
Gedeon Guzina 9
10. Tomislav Mrkonjić 8
Mario Kvesić 8
Bede Amarachi Osuji 8
13. Luka Bobičanec 7
Almedin Ziljkić 7
Ivan Šarić 7
16. Ivan Božić 6
Ester Sokler 6
Rok Kronaveter 6
Amadej Maroša 6
20. Gregor Bajde 5

DELI NA