Sodniki: | Šmajc David (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Gabrovec David (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Perić Dragoslav (6. sodnik) |
Delegat: | Režonja Slavko |
Št. gledalcev: | 2500 |
Mura | ||
---|---|---|
1 | Marin Ljubić | V |
3 | Klemen Pucko | |
4 | Gregor Balažic | |
8 | Luka Bobičanec | |
10 | Tomi Horvat | |
11 | Žiga Kous | K |
14 | Nik Lorbek | |
17 | Mirlind Daku | |
19 | Nardin Mulahusejnović | |
23 | Klemen Šturm | |
30 | Jan Gorenc | |
Rezervni igralci |
||
90 | Marko Zalokar | V |
7 | Alen Kozar | |
9 | Matic Maruško | |
13 | Marin Karamarko | |
21 | Miha Kompan Breznik | |
24 | Tio Cipot | |
32 | Samsindin Ouro | |
33 | Mitja Lotrič | |
47 | Mihael Klepač |
Olimpija Ljubljana | ||
---|---|---|
1 | Ivan Banić | V |
4 | Damian van Bruggen | |
11 | Marijan Čabraja | |
15 | Đorđe Crnomarković | K |
18 | Mario Kvesić | |
20 | Eric Boakye | |
25 | Svit Sešlar | |
27 | Aljoša Matko | |
30 | Marin Pilj | |
44 | Robert Mudražija | |
47 | Ivan Prtajin | |
Rezervni igralci |
||
69 | Matevž Vidovšek | V |
9 | Mustafa Nukić | |
14 | Marcel Ratnik | |
43 | Aljaž Krefl | |
48 | Jan Andrejašič | |
62 | Michael Pavlović | |
70 | Antonio Delamea Mlinar | |
97 | Aldair Adulai Djalo Balde | |
99 | Nik Prelec |
Trener |
---|
Trener |
---|
Dino Skender |
Sodnik | ||
---|---|---|
David Šmajc |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Mirlind Daku
as. Bobičanec |
1 : 0 | 8' | |
Mario Kvesić (11m) | 1 : 1 | 11' | |
Eric Boakye (ag) | 2 : 1 | 25' | |
Đorđe Crnomarković
as. Kvesić |
2 : 2 | 38' | |
Luka Bobičanec
as. Daku |
3 : 2 | 46' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Gregor Balažic | 23' | |||
Nik Lorbek | 58' | |||
Nukić / Sešlar | 61' | |||
Ouro / Horvat | 62' | |||
Prelec / Matko | 71' | |||
Kozar / Mulahusejnović | 76' | |||
Lotrič / Šturm | 86' | |||
Karamarko / Bobičanec | 86' | |||
Djalo Balde / Boakye | 87' | |||
Jan Gorenc | 89' | |||
Marin Ljubić | 93' |
26. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 0 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Celje | 2 : 1 | Domžale |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Koper |
Aluminij | 3 : 3 | Maribor |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |