Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Antič Mihael (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik)

* Stadion Žak, sodniki: Vinčić, Perger, Šumer.
* Strelci: 0:1 Daku (25.), 1:1 Bajde (36.), 1:2 Klepač (68.).
* Bravo: Orbanić, Križan, Španring, Milić, Kavčič, Nsana, Kurtović, Trontelj (od 82. Maružin), Memić (od 74. Kirm), Kerin (od 86. Sever), Bajde.
* Mura: Zalokar, Pucko, Karamarko, Gorenc, Beganović (od 63. Klepač), Kozar (od 63. Ouro), Bobičanec (od 94. Maruško), Horvat, T. Cipot (od 63. Škoflek), Kous, Daku.
* Rumeni karton: Gorenc.

Obračun Brava, ki je pogrešal kaznovane Nemanjo Jakšića, Martina Kramariča in Gašperja Trdina, in Mure, ki je morala igrati brez Nika Lorbka in Klemna Šturma, je pripadel državnim prvakom iz Murske Sobote. Ti so vse bližje osvojitvi vsaj četrtega mesta, saj imajo zdaj na njem pet točk prednosti pred današnjim tekmecem.

Sobočani so uvodoma nekaj več poskušali, a prav resno niso ogrozili Matije Orbanića. Sledilo je bolj ali manj enakovredno merjenje moči, v katerem je v obeh ekipah manjkala zadnja podaja. V 25. minuti pa je Mura povedla. Luka Bobičanec je na dobrih 20 metrih lepo prišel do strela, domači vratar Orbanić je strel sicer obranil, a žogo odbil le do Mirlinda Dakuja, ki jo je iz bližine pospravil v mrežo.

Tri minute pozneje je prvič resneje zagrozil tudi Bravo, Almin Kurtović je streljal s približno 20 metrov, Marko Zalokar pa je žogo odbil čez prečko. Podobno je vratar Mure storil tudi v 36. minuti, ko je obranil poskus z glavo Gregorju Bajdetu. Toda še v isti minuti po kotu z desne strani je Bravov napadalec dobil dvoboj z Zalokarjem, ko je žogo z nogo iz prve poslal pod prečko.

V drugem polčasu je dvoboj začinilo sneženje, sama igra pa uvodoma ni ponudila posebej razburljivega dogajanja. V 62. minuti pa je Bravo imel dve lepi priložnosti v enem napadu. Najprej je Stefan Milić s strelom z glavo zadel prečko, odbite žoge pa nato Amarju Memiću ni uspelo poslati mimo Zalokarja. Na drugi strani je Samsindin Ouro poskusil s strelom od daleč, Orbanić pa je bil na mestu.

Ta pa je spet klonil v 68. minuti, ko se je Mihael Klepač v kazenskem prostoru otresel Marka Španringa in nato z nizkim strelom poskrbel za 2:1. Na vse bolj pobeljenem igrišču je nato sledilo obdobje brez posebnih priložnosti, je pa v 90. minuti po strelu domačih moral posredovati Zalokar, ki je nato v sodniškem dodatku ujel še žogo po strelu Simona Nsanaja.

Bravo bo v 31. krogu v soboto gostoval v Celju, Mura pa bo dva dni pozneje gostila Aluminij.