1. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  22.07.2023 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Bravo Kostel

2 : 0

Rogaška


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Tozan Mateo (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 750

Bravo Kostel

7,4
(10)
Matija Orbanić
7,3
(11)
Mark Španring
Ni slike
7,4
(13)
Jakov Gurlica
7,5
(14)
Matija Kavčič
Ni slike
7,0
(11)
Maro Katinić
Ni slike
6,4
(10)
Lan Hribar
Ni slike
7,0
(13)
Gašper Trdin
Ni slike
6,5
(12)
Beno Selan
6,3
(11)
Jakoslav Stanković
8,3
(15)
Luka Štor
8,2
(13)
Matej Poplatnik

Menjave

6,7
(12)
Rok Maher
5,7
(9)
Gal Puconja
Ni slike
6,0
(11)
Nikola Janjić

Rogaška

Ni slike
6,0
(10)
Vice Baždarić
Ni slike
5,7
(12)
Rok Pirtovšek
Ni slike
5,8
(11)
Emanuel Mihalić
Ni slike
7,3
(13)
Roko Kurtović
Ni slike
5,8
(10)
Filip Braut
Ni slike
7,8
(12)
Antonio Majcenić
Ni slike
6,2
(13)
Jan Majcen
Ni slike
6,0
(12)
Thalisson Charles Alves Moreira
6,8
(12)
Žan Benedičič
6,1
(13)
Nejc Gradišar
6,2
(12)
Matic Marcius

Menjave

Ni slike
5,8
(11)
Rene Rantuša Lampreht
Ni slike
5,9
(9)
Dejan Kantužer
Ni slike
6,5
(13)
Alen Korošec
5,4
(10)
Nermin Haljeta
Ni slike
6,3
(11)
Andrej Pavlović

1. krog
Mura 2 : 3 Domžale
Bravo Kostel 2 : 0 Rogaška
Koper 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje 0 : 4 Maribor
Aluminij 2 : 2 Celje

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 22 34
5 Bravo Kostel 23 34
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Aluminij 23 21
9 Kalcer Radomlje 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA