4. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  14.08.2023 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Koper

1 : 3

Mura


Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Matoša Martin (6. sodnik)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 1500
Koper
1 Jan Koprivec V
2 Mark Pabai
4 Franjo Prce
5 Omar Correia
6 Luka Vešner Tičić
18 Matej Palčič
21 Nik Omladič
22 Maks Barišič K
27 Andraž Ruedl
29 Nikola Krajinović
99 Nardin Mulahusejnović


Rezervni igralci
12 Tim Štrasberger V
3 Michael Pavlović
9 Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo
11 Bede Amarachi Osuji
15 Maj Mittendorfer
23 Luka Kambič
24 Luka Žavbi
26 Gabriel Groznica
44 Rene Hrvatin

Mura
1 Klemen Mihelak V
9 Matic Maruško
10 Ivan Šarić
11 Žiga Kous K
17 Amadej Maroša
22 Nikola Jovićević
23 Roko Jurišić
26 Borna Proleta
30 Almin Kurtovič
70 Darick Kobie Morris
99 Dardan Shabanhaxhaj


Rezervni igralci
28 Vid Šumenjak V
4 Daniel Katić
5 Leard Sadriu
7 Emir Saitoski
16 Filippo Tripi
20 Niko Kasalo
21 Tilen Ščernjavič
25 Jaka Domjan
32 Žan Trontelj
49 Timotej Brkić
73 Gaber Dobrovoljc
80 Nikola Petković

Trener
Zoran Zeljković

Trener

Sodnik
Slavko Vinčić

Zadetki
Dardan Shabanhaxhaj
as. Kous
0 : 1 8'
Maks Barišič
as. Mulahusejnović
1 : 1 53'
Amadej Maroša (11m) 1 : 2 61'
Borna Proleta
as. Maruško
1 : 3 70'

Dogodki
Menjava Osuji /  Ruedl 27'
Menjava Trontelj /  Kous 42'
Matic Maruško 49'
Menjava Tripi /  Jovićević 62'
Menjava Kasalo /  Šarić 62'
Menjava Groznica /  Vešner Tičić 68'
Menjava Nkada Zogo /  Omladič 74'
Menjava Mittendorfer /  Pabai 74'
Menjava Pavlović /  Krajinović 82'
Menjava Petković /  Maroša 84'
Menjava Brkić /  Shabanhaxhaj 84'
Gabriel Groznica 90'

4. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 2 Aluminij
Maribor 2 : 1 Bravo Kostel
Celje 2 : 0 Rogaška
Koper 1 : 3 Mura

LESTVICA
1 Celje 22 54
2 Olimpija Ljubljana 22 44
3 Maribor 21 35
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Mura 20 25
7 Domžale 22 23
8 Aluminij 22 21
9 Kalcer Radomlje 22 20
10 Rogaška 22 15

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Madžid Šošić 7
8. El Arabi Hilal Soudani 6
Mario Krstovski 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
16. Raul Alexander Florucz 4
Tin Matić 4
Marko Božić 4
Denis Popović 4
Gregor Bajde 4

DELI NA