8. krog |  Domžale, Športni park, Domžale |  17.09.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

3 : 1

Domžale


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Bubek Alen (6. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 350

Kalcer Radomlje

Ni slike
8,1
(6)
Luka Baš
Ni slike
7,8
(4)
Stipo Marković
Ni slike
7,6
(6)
Vicko Ševelj
Ni slike
7,5
(6)
Tin Hrvoj
9,1
(11)
Uroš Korun
Ni slike
8,1
(10)
Sandi Nuhanović
Ni slike
7,6
(5)
Ivan Krolo
8,2
(10)
Dejan Vokić
Ni slike
7,9
(4)
Nino Kukovec
Ni slike
8,1
(5)
Caio Da Cruz Oliveira Queiroz
Ni slike
7,5
(4)
Madžid Šošić

Menjave

Ni slike
7,7
(3)
Tibor Gorenc Stankovič
Ni slike
6,5
(2)
Marko Merdović
Ni slike
6,0
(2)
Žan Žaler
Ni slike
6,5
(2)
Franjo Posavac
Ni slike
6,5
(2)
Andrej Pogačar

Domžale

Ni slike
6,5
(3)
Gašper Tratnik
Ni slike
5,5
(4)
Abraham Nnamdi Nwankwo
Ni slike
6,0
(4)
Jan Đapo
Ni slike
6,3
(3)
Morré Timothe Draman Makadji
7,0
(4)
Mirko Mutavčić
Ni slike
7,6
(4)
Benjamin Markuš
Ni slike
7,6
(5)
Žiga Repas
Ni slike
6,7
(3)
Dario Kolobarić
Ni slike
6,5
(3)
Ranaldo Ranaldino Biggs
7,3
(4)
Danijel Šturm
Ni slike
6,9
(5)
Luka Topalović

Menjave

Ni slike
6,3
(3)
Elmedin Fazlic
6,8
(2)
Nermin Hodžić
Ni slike
6,8
(2)
Sacha Boris Roger Marasovic
6,8
(2)
Tom Alen Tolić
Ni slike
6,5
(2)
Mario Krstovski

8. krog
Aluminij 1 : 2 Rogaška
Mura 1 : 1 Bravo Kostel
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Maribor
Kalcer Radomlje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Celje

LESTVICA
1 Celje 23 54
2 Olimpija Ljubljana 23 47
3 Maribor 22 36
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Domžale 23 26
7 Mura 21 26
8 Kalcer Radomlje 23 21
9 Aluminij 23 21
10 Rogaška 23 16

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
9. El Arabi Hilal Soudani 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
Raul Alexander Florucz 5
18. Marko Božić 4
Tin Matić 4
Marko Brest 4

DELI NA